اجتماعی

فرمانده انتظامی استان همدان از افزایش جرائم خورد و کاهش جرائم خشن خبر داد و گفت: بیش از ۸۵ درصد از جرائم خرد هستند.

فرمانده انتظامی استان همدان :

به گزارش همدان‌آنلاین، سردار بخشعلی کامرانی صالح، سه‌شنبه ۹ مهر در جمع خبرنگاران بیان کرد: در ۶ ماه نخست سال بیش از ۱۰۰۰ طرح توسط ناجا انجام شده است که در بخش‌های مختلف ارتباط رسانه با نیروی انتظامی بسیار تاثیرگزار بود.

?کامرانی صالح با اشاره به فعالیت سامانه ۱۹۷ اظهار کرد: تا کنون ۵۳۰ هزار تماس مردمی با این سامانه برقرار شده که میزان تماس مردمی نسبت به سال گذشته ۵ درصد افزایش داشته است.

?وی تصریح کرد: تا کنون حدود ۴۴ هزار پرونده دد حوزه سرقت و حدود ۳۰۰ نفر دستگیر شده‌اند.

?سردار کامرانی صالح در رابطه با اینکه نیروی انتظامی در ساماندهی افراد نگهبان، سرایدار و شبگرد به خوبی اقدام کرده است عنوان کرد: در حال حاضر حدود ۵۰۰۰ نفر از این افراد با تلاش نیروی انتظامی ساماندهی شده‌اند.

?فرمانده انتظامی استان با تاکید براینکه مبارزه با مواد مخدر یکی از اهداف مهم پلیس ایت مطرح کرد: با توجه به اهمیت مبارزه با مواد مخدر تا کنون بیش از ۳ تن مواد مخدر از نوع هروئین و تریاک و دیگر مواد کشف، ۴۱ باند منهدم و بیش از ۵ هزار نفر معتاد و توزیع کننده خرد نیز دستگیر شده است.

?وی خاطرنشان کرد: همچنین ۵۰ خودرو و ۲۷ موتور سیکلت که در حوزه مواد مخدر بوده‌اند توقیف شده است.

?سردار کامرانی صالح با اشاره به حوزه پلیس آگاهی افزود: در حوزه آگاهی نیز ۱۸ باند منهدم شده است؛ همچنین در قاچاق کالا نیز ۲۰۰ عملیات انجام و ۲۰۰ متهم دستگیر شده است.

?وی با بیان اینکه کنترل فضای مجازی یکی از مهم‌ترین ارکان فعالیت پلیس نیروی انتظامی است یادآور شد: در حوزه پلیس فتا نیز تا کنون ۸۰ متهم دستگیر شده است.

?سردار کامرانی صالح نیز از افزایش ۵۵ درصدی جرائم اینترنتی خبر داد و گفت: فرهنگ سازی و آموزش در این زمینه بیش از هر اقدام دیگری می‌تواند موثرتر باشد، بنابراین پلیس فتا تا کنون ۹۲ جلسه آموزش و پیشگیری اجرا کرده است.

?فرمانده انتظامی استان همدان در پایان توضیح داد: در حوزه پلیس راهور نیز متاسفانه در محورهای مواصلاتی برون شهری نیز ۲۰ درصد افزایش تردد و ۱۰ درصد افزایش تصادفات را داشته‌ایم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن