سلامت و پزشکی

درمانگاه فرهنگیان تویسرکان افتتاح شد

درمانگاه فرهنگیان تویسرکان در متراژ 950 مترمربع با صرف 30 میلیارد ریال افتتاح گردید این درمانگاه بابرخورداری از پزشک عمومی و تخصصی، داروخانه، آزمایشگاه، فیزیوتراپی، سونوگرافی آماده خدمت رسانی به همشهریان است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان درافتتاح درمانگاه فرهنگیان تویسرکان با بیان اینکه رفاه نیروی انسانی در خور منزلت فرهنگیان از رویکردهای دستگاه تعلیم و تربیت است افزود: ایجاد ساز و کار های قانونی برای افزایش انگیزه معلمان و مربیان با ساماندهی مناسب خدمات و امکانات رفاهی و رفع مشکلات مادی و معیشتی آنان صورت می گیرد که راه اندازی درمانگاه فرهنگیان تویسرکان یکی از جلوه هایی این ادعا است.

   محمد پور داوود بابیان این مطلب که توسعه ارائه خدمات درمانی به همکاران فرهنگی استان در  درمانگاه های همدان، ملایر و تویسرکان از جمله این خدمات است خاطرنشان کرد:در سال 97 حدود 400 هزار نفر و در سال 98 در ۶ ماهه اول بیش از 210هزار نفر از خدمات درمانی نظیر پزشک عمومی، متخصص، آزمایشگاه، دندانپزشکی، تزریقات و پانسمان بهره مند شده اند.

 این مقام مسوول ادامه داد: طرح ساماندهی مراکز درمانی یکی دیگراز خدمات ارائه شده میباشدو درمانگاه شهرستان ملایر با ظرفیت تقریبا کامل، درمانگاه همدان با ظرفیت کامل و درمانگاه تویسرکان با افتتاح پروژه جدید با ظرفیت کامل ارائه خدمات خواهند کرد.
  
   مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان این که مراکز آموزشی رفاهی در  همدان 2 مورد، ملایر، نهاوند،کبودرآهنگ، تویسرکان فعال هستند که توسعه مرکز همدان به زودی آغاز خواهد شد افزود: توسعه عملیات اجرایی اردوگاه چالوس شروع شده  و گنجنامه نیز در حال اتمام است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن