فرهنگ و هنر

رخ نبشت در انتظار دوستداران هنر نقاشی

بابک روشنی‌نژاد، هنرمند نقاش و نویسنده، نقاشی‌های جدید خود را در نمایشگاهی با عنوان «رخ‌نبشت» در معرض دید مخاطبان آثار هنری گذاشت.

این نمایشگاه توسط گالری اثر در تهران روبروی خانه هنرمندان تا یکم آذر برقرار است و علاقمندان می‌توانند به جز شنبه‌ها از ساعت 11 تا 20 و جمعه‌ها از ساعت 16 تا 20 از این نمایشگاه واقع در خیابان ایرانشهر، خیابان برفروشان، روبروی خانه هنرمندان بازدید کنند.

دکتر عباس دانشوری درباره نقاشی‌های بابک روشنی‌نژاد گفته است: آثار بابک روشنی‌نژاد همانند قطعات موسیقی جریان دارندو آن‌ها غنایی و تغزلی،‌ دراماتیک و کهن الگویانه‌اند به‌طوریکه به سادگی می‌توان حس کرد که منحصر به فرد بودن دیدگاه روشنی‌نژاد است که موجب می‌شود آثارش معانی اسطوره‌ای بیابند.

این استاد تاریخ هنر و رئیس دانشکده هنر دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس‌آنجلس می‌گوید: تقریبا همه نقاشی‌های او به نوعی معنایی تراژی- رمانتیک را القا کرده و به نوعی تجسم‌بخش سیری‌ناپذیری اشتیاق‌اند.

بابک روشنی‌نژاد متولد همدان است و برگزاری 5 نمایشگاه انفرادی در تهران و یک نمایشگاه انفرادی در گالری استپس لندن را در کارنامه هنری خود دارد و آثار او در نمایشگاه‌های بین‌المللی یا آرت‌فرهای استانبول، مسکو و دوبی در معرض نمایش قرار گرفته است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن