اجتماعی

آمار بالای مزاحمت در آتش‌ نشانی همدان

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات در روز گذشته ، 1 عملیات اطفای حریق و 3 عملیات امداد و نجات حاصل تلاش فرشتگان نجات همدان بوده است

محمدرضا بیاناتی در گفت‌وگو با همدان‌آنلاین تصریح کرد: در روز گذشته شهروندان 470 مورد با سامانه 125 تماس گرفته‌اند که از این تعداد تماس 4 مورد منجر به عملیات ، 18 تماس مشاوره و راهنمایی، 35 تماس اشتباه و متاسفانه 413 مورد ایجاد مزاحمت بوده است.

وی ادامه داد: عملیات های انجام شده در این تاریخ ، 1 مورد آتش سوزی شامل حریق کانکس در شهرک بهشتی بوده و همچنین 3 مورد عملیات امداد و نجات شامل نجات افراد محبوس شده در آسانسور در غنی زادیان، نجات افراد محبوس شده در منزل و تست گاز منوکسید کربن در بلوار محمدیه توسط آتش نشانان به انجام رسید.

بیاناتی با اشاره به عملیات‌های انجام شده در روز گذشته خاطرنشان کرد: لازم به ذکر است تعداد 3 نفر نجات یافته طی عملیاتهای مذکور گزارش گردیده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان در پایان توصیه کرد: شهروندان از پارک خودرو کنار شیرهای هیدرانت خودداری کرده و در هنگام آتش‌سوزی با حفظ خونسردی با سامانه ۱۲۵ تماس برقرار کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن