اقتصادی

حضور مدیر پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان در مرکز سامد


مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه در محل مرکز سامد (سامانه اکترونیکی ارتباط مردم و دولت) در استانداری همدان حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی منطقه، در راستای اجرای نظام نامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد مبنی بر تسریع در انتقال مشکلات و نظرات مردم به مدیران مربوطه و پاسخگویی به درخواست‌ها و مشکلات هم استانی‌های محترم، امروز یک شنبه، 19 آبان 98 امین روستایی در معیت معاون بازرگانی، روسای ناحیه مرکزی و روابط عمومی در برنامه این هفته سامد حاضر شدند.
بر پایه این گزارش، مدیرهمدان امروز از ساعت 9 الی 10:30، به مدت 90 دقیقه از طریق خط ارتباطی 111 آماده دریافت نقطه نظرات مردمی بودند.
این اقدام به منظور تبیین اهداف دولت تدبیر و امید، تحقق مصادیق حقوق شهروندی و استمرار تعامل مردم و دولت برای ایجاد فرصتی یکسان برای همه اقشار جامعه در راستای ارتباط مستقیم تلفنی با مسئولین و مدیران دستگاه های اجرایی انجام شد.
سامد، سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه شهروندان می‌توانند براحتی، بدون واسطه و بدون مراجعه حضوری درخواست‌ها و مشکلات خود را با مسئولین استان مطرح و پیگیری کنند.
گفتنی است مردم شریف استان همدان می‌توانند روز چهارشنبه هر هفته از ساعت 08 الی 12 برای ارتباط مستقیم (دیدار چهره به چهره) با مدیر پخش فرآورده های نفتی این منطقه از سه طریق حضوری، در محل کار وی، واقع در میدان آرامگاه بوعلی، ارسال مستقیم نامه از طریق صندوق های تعبیه شده در ساختمان های اداری یا از طریق ارایه به دفتر مدیریت و یا تماس تلفنی از طریق شماره تلفن 38265078 مسائل و مشکلات خود را با وی مطرح و پیگیری کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن