اجتماعی

اعتبار نداریم، هزینه‌ها افزایش یافته است

رئیس سازمان انتقال خون استان همدان از افزایش هزینه‌های سازمان و کاهش اعتبار و بودجه این نهاد خبر داد و گفت: نیازهای کلان نهاد توسط سازمان مرکزی تامین می‌شود.

افشین محمدی در گفت‌وگو با همدان‌آنلاین با اشاره به اینکه سازمان انتقال خون، مواد مصرفی خود را به سختی تامین می‌کند اظهار کرد: هزینه بالا و نبود اعتبار کافی موجب ایجاد مشکل در تهیه مواد مصرفی شده به‌طوریکه به ناچار مجبور به کاهش هزینه‌های پرسنل و جبران تامین بودجه برای تهیه امکانات مورد نیاز شدیم.

وی با بیان اینکه بسیاری از تجهیزات سازمان با ارز دولتی تهیه می‌شود ادامه داد: مشکلاتی چون تورم و اعمال تحریم‌ها در روند فعالیت سازمان بی تاثیر نبوده است اما سازمان سعی دارد در صورت عدم توانایی انجام دادن روند فعالیت به صورت اتوماسیون، فرایند دستی را جایگزین کند.

محمدی تصریح کرد: قطعا استان‌هایی که فعالیت بیشتری دارند با توجه به کاهش بودجه و اعتبار به مشکل برخواهند خورد.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختاته کمبود تجهیزات در استان همدان به گونه‌ای نیست که فعالیت سازمان را مختل کند اما باید برای افزایش اعتبار اقدامی صورت پذیرد تا مشکلات جدی‌تر نشوند.

محمدی در پایان مهم‌ترین مشکل سازمان را تامین اعتبار دانست و گفت: در حال حاضر با کمبود امکانات و نبود اعتبار باید با کاهش هزینه و مدیریت بهتر جنگید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن