اجتماعی

مستقیما پیگیر زمین فرهنگیان هستم


‍ به گزارش پایگاه خبری #همدان_آنلاین،مجید درویشی در شورای آموزش و پرورش گفت :تعاونی مسکن مستقیما در حال پیگیری زمین فرهنگیان شهرستان بوده و ما و آموزش و پرورش نیز پیگیر امر هستیم و برای مسکن فرهنگیان 5 هکتار زمین جهت واگذاری آماده بوده و باید 13 هکتار دیگر هم آماده شود تاپاسخگوی 550 نفر از فرهنگیان این شهرستان سرانجام پس از18 سال انتظار باشیم و فرهنگیان بتوانند بعد از این مدت انتظار به حق خود برسند.
وی همچنین از افتتاح درمانگاه فرهنگیان این شهرستان در هفته بسیج خبر داد و گفت:عملیات اجرایی پروژه استخر شنای فرهنگیان و کانون فرهنگی تربیتی شهید طائفی در حال حاضر فعال و در دست اجرا بوده که این پروژه ها تا پایان سال جاری افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.
درویشی اضافه کرد:با افتتاح کانون فرهنگی تربیتی شهید طائفی فرهنگیان اسدآبادی علاوه بر سالن سینما ، خدمات رفاهی و فرهنگی تربیتی صاحب خانه معلم به عنوان یکی از مطالبات چندین ساله خود خواهند شد.

وی در ادامه با اشاره به انتخابات امسال اظهار کرد:از مدیر آموزش و پرورش و معاونین و مدیران مدارس می خواهیم تا دانش آموزان بویژه رای اولی ها را برای شرکت و حضور حداکثری در انتخابات ترغیب و تشویق کنند اما از هیچ یک از کاندیداهای احتمالی طرفداری و جانبداری نکرده و در مجالس انتخاباتی و جلسات خصوصی شرکت نداشته باشند چرا که مدیران در جامعه تاثیر گذار هستند.
مدیر اداره آموزش و پرورش اسدآباد هم با بیان اینکه آموزش و پرورش اسدآباد در انتخابات امسال غیرسیاسی و غیر جناحی ترین آموزش و پرورش را رقم می زند گفت:اجازه نمی دهیم هیچ کلاس و مدرسه ای به مسائل سیاسی آلوده شود و کسی نیز چنین چیزی را از آموزش پرورش نخواسته است .

پروژه مهر آموزش و پرورش اسدآباد امسال رتبه خوبی را در استان همدان کسب کرده و در شهریور امسال به اندازه 4 سال با وجود کمبود اعتبارات بویژه در مدارس روستایی کار انجام داده است.
غلامرضا همایی لطیف با اشاره به رتبه اول سازمان دانش آموزی اسدآباد در بحث ثبت نام دانش آموزی و ثبت نام پیشتازان در سطح استان همدان اظهار کرد:آموزش و پرورش شهرستان دارای 1200 فرهنگی عضو بسیج و 6 هزار دانش آموز بسیجی بوده که در هفته بسیج برنامه هایی چون تشکیل حلقه های صالحین در سطح مدارس،یادواره شهدا ،دیدار با خانواده شهدا فرهنگی ،گلباران مزار شهدا توسط آموزش و پرورش پیش بینی شده و در این هفته از بسبجیان فرهنگی شهرستان تجلیل خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن