سیاسی

باتخلفات زودهنگام انتخاباتی درتویسرکان برخوردمیشود

به گزارش خبرنگار همدان آنلاین درتویسرکان فرماندارتویسرکان بابیان اینکه تدابیری اندیشیده شده تا با نامزدهایی که دست به تبلیغات زودهنگام می زنند طبق قوانین و از سوی کمیته مربوطه و ستادپیشگیری از جرائم انتخاباتی زیرنظر قوه قضائیه برخورد شود.
سیدرسول حسینی بابیان اینکه
بنده به عنوان مسئول اجرایی قانونی انتخابات در شهرستان تویسرکان اجازه سوءاستفاده به هیچ فردی برای زمینه چینی ایجاد تبلیغات اجتماعی و امنیتی به بهانه تبلیغات انتخاباتی را نمی دهم تا انتخاباتی سالم و بدون حاشیه در شهرستان برگزار شود.
حسینی گفت :امروز دهم آذرماه با دستور وزیر کشور ثبت نام از نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز شده همچنین کمیته های هشت گانه شامل امنیتی و انتظامی، پشتیبانی، امور حقوقی، فناوری اطلاعات، حراست و استعلامات، اطلاع رسانی و تبلیغات در حوزه نظارت بر برگزاری صحیح انتخابات در شهرستان تویسرکان تشکیل شد.
فرماندار تویسرکان بابیان اینکه هدف تعیین شده ستادانتخابات تویسرکان فراهم ساختن تهمیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و حضور حداکثر واجدین شرایط در انتخابات است ومیزان مشارکت واجدین شرکت در انتخابات گذشته در تویسرکان بیش از 60 درصد بوده است و امیدواریم این میزان در انتخابات سال جاری به بالاترین سطح برسدافزود: از امروز به مدت هفت روز تمامی اخبار مربوط به ثبت نام کنندگان و کاندیداهای انتخابی به صورت کلی، هر روزه در اختیار رسانه ها و مردم قرار می گیرد و از اصحاب رسانه، مردم و مسئولان می خواهم ما را در برگزاری هرچه بهتر انتخابات کمک کنند.
قابل ذکراست دراولین روز ازثبت نام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی یک نفربرای ثبت نام به فرمانداری تویسرکان مراجعه کرده که بدلیل کامل نبودن مدرک ثبت نام انجام نشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن