سیاسی

وجود ۳۰۰۰ رأی اولی در شهرستان اسدآباد

‍ فرماندار شهرستان اسدآباد از پیش بینی ۲۵۰۰ نفر مجری و دست اندرکار همکاری برای برگزاری انتخابات مجلس این شهرستان خبر داد و گفت: شهرستان اسدآباد دارای ۷۲ هزار نفر جمعیت واجد شرایط برای شرکت در انتخابات بوده که ۳۰۰۰ نفر از این میزان جمعیت رأی اولی هستند.

به گزارش پایگاه خبری #همدان_آنلاین،مجید درویشی تعداد شعب پیش بینی شده برای اخذ آرای مردم شهرستان در راستای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را  ۱۱۵ شعبه برشمرد و تصریح کرد: در شهرستان اسدآباد ۳۳ نفر برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس نام نویسی کردند که تمامی این افراد از قشر مردان بوده و پنج نفر از این داوطلبان دارای مدرک دکتری و مابقی دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند و موردی از زنان داوطلب ثبت نام برای انتخابات مجلس در اسدآباد نداشته ایم.

نماینده عالی دولت در شهرستان اسدآباد تصریح کرد: بعد از پایان ثبت‌نام انتخابات مجلس پنج نفر از افراد داوطلب ثبت نامی از حضور در عرصه انتخابات مجلس یازدهم انصراف دادند و شمار افراد داوطلب ثبت نامی این شهرستان به ۲۸ نفر رسید.

وی با بیان اینکه انتخابات نماد دموکراسی و مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی است، افزود: مردم همواره حضوری پررنگ پای صندوق‌های رأی داشته اند و این از افتخارات نظام است که همه ارکان مهم آن با رأی مردم انتخابات می شوند و همواره در تمامی دوره های انتخابات مردم دیار سیدجمال حائز مشارکت حداکثری در انتخابات در سطح استان و کشور بوده اند.

درویشی با اشاره به اینکه اجرای مر قانون مهمترین هدف هیئت اجرایی انتخابات شهرستان است، یادآور شد: اجرای قانون دستور اصلی کار ما بوده و با امانتداری بی‌طرفی کامل روند برگزاری انتخابات ادامه خواهد داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن