اجتماعی

تولد دو نوزاد در روز برفی گذشته

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان همدان از انتقال دو بانوی باردار در روز برفی گذشته توسط نیروهای هلال احمر خبر داد.

حمید عرفی یگانه در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین با اعالن این خبر بیان کرد: با توجه به بارش برف در روز گذشته نیروهای هلال احمر 5 عملیات انجام دادند که در این میان 2 عملیات جاده‌ای، 2 مورد شهری و 1 عملیات حضوری ثبت شده است.

وی ادامه داد: انتقال دو خانم باردار از روستاهای برفجین  و روستایی از توابع فامنین توسط نیروهای هلال احمر از دیگر فعالیت‌های هلال احمر در روز برفی گذشته  است.

عرفی یگانه با بیان اینکه در حوادث روز گذشته 18 نفر آسیب دیده‌اند عنوان کرد: در پایگاه هلال احمر گل  تپه به 100 نفر از افرادی که گرفتار برف و کولاک شده بودند اسکان اضطراری داده شد.

وی از اعزام یک تیم امدادی به گردنه اسدآباد در رور گذشته خبر داد و افزود: با توجه به هشدارهای هواشناسی و وضعیت نامطلوب گردنه، یک تیم امداد شامل 5 نفر در راستای خدمات رسانی به گردنه اسدآباد اعزام کردیم. .

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان همدان در پایان یادآور شد: امداد و خدمات رسانی به افراد مصدوم در دو تصادف روز گذشته از دیگر فعالیت‌های هلال احمر محسوب می‌شود

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن