اجتماعی

آدینه بارانی در انتظار همدانی‌ها

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان همدان از کاهش دمای هوا و ورود سامانه بارشی جدید از اواخر وقت روز جمعه خبر داد.

محمدحسن باقری شکیب در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان آنلاین در تشریح این خبر اظهار کرد با توجه به بررسی آخرین مدل‌های هواشناسی و اطلاعات ماهواره‌ای در ساعت بعد از ظهر امروز بارش های پراکنده‌ای را در در ارتفاعات خواهیم داشت و همچنین با تضعیف این سامانه بارشی نه چندان قوی تا روز جمعه بارش دیگری پیش‌بینی نمی‌شود.

وی ادامه داد: از اواخر روز جمعه یک سامانه بارشی دیگر وارد استان خواهد شد که تا یکشنبه تمام مناطق استان را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.

باقری‌شکیب با اشاره به اینکه بارش‌های برف و باران چندان شدید نخواهد بود مطرح کرد: از اواخر وقت امشب دمای هوا کاهش خواهد یافت و تا روز جمعه انتظار می‌رود جو پایدار باشد.

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان همدان در پایان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته همدان بین منفی ۴ تا ۱۰ درجه سانتی‌گراد در نوسان بوده است عنوان کرد: در روز گذشته اسدآباد و نهاوند با ۱۲ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین و فامنین با منفی ۷ درجه سردترین نقاط استان را به خود اختصاص داده‌اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن