سیاسی

نام سردار سلیمانی زبانزد جهان است

فرمانده سپاه انصارالحسین همدان با بیان اینکه عنوان کردن شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی بسیار سخت است گفت: سردار سپهبد با ۴۱ سال مجاهدت، در تبعیت از رهبر انقلاب زبانزد فرماندهان بود.

به گزارش همدان‌آنلاین، سردار مظاهر مجیدی، دوشنبه ۱۶ دی ماه در جمع خبرنگاران مطرح کرد: سردار سلیمانی نمونه بارز یک سرباز نمونه، الگوی یک جامعه و سرداران بود که با ایثار و فداکاری محبوب بسیاری از مردم ایران شده بود.

وی با بیان اینکه خبر شهادت سردار خبر سنگین و تلخی بود ادامه داد: فرمایش رهبر انقلاب مبنی بر اینکه همه ما باید فدای این نظام و اسلام شویم، کمی از سنگینی و تلخی شهادت سردار را کاهش می‌دهد.

سردار مجیدی تصریح کرد: دشمن با گمان اینکه با شهادت سردار می‌تواند جبهه مقاومت را در هم بشکند دست به همچین جنایتی زد اما این شهادت به یک موهبت الهی تبدیل شد و نام سردار، در تمام جهان حتی اروپا زبانزد عام و خاص است.

وی با اشاره به اینکه طنین نام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، زمینه‌ساز ظهور است خاطرنشان کرد: وظیفه بازماندگان و مردم مومن انقلابی زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا است.

سردار مجیدی ضمن تقدیر و تشکر از مردم قدرشناس همدان در راهپیمایی محکومیت اقدام تروریستی آمریکا عنوان کرد: قرار بر این شد که همزمان با تدفین پیکر مطهر سردار در زادگاهش، مراسم با شکوهی با سخنرانی نماینده ولی‌فقیه و حضور مردم در پیاده راه میدان امام خمینی (ره) برگزار شود.

وی اظهار کرد: طبق رسم دیرینه در راستای زنده نگهداشتن یاد شهدا، شهید شاخص سال شهید حاج شهید اسلامیان انتخاب شد که در روز ۱۹ دی ماه به مناسبت سالگرد عملیات کربلای ۵، مراسم یادبودی برای این شهید بزرگوار که مصادف با هفتم شهید سردار سلیمانی است برگزار شود.

سردار مجیدی با بیان اینکه مراسم یادبود شهید اسلامیان در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار می‌شود توضیح داد: در صدد این هستیم که کتابی از سیره و زندگی شهید اسلامیان منتشر شود.

فرمانده سپاه انصارالحسین همدان در پایان یادآور شد: شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، شور عظیمی را در میان مردم به پا کرده است به‌طوریکه بسیاری از جوانان انقلابی طی تماس‌های متعدد درخواست اعزام به جبهه مقاومت داشته‌اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن