اجتماعی

اعتراض فروشندگان اکباتان علت انتقال ون‌های فرهنگیان

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به انتقال ایستگاه ون‌های شهرک فرهنگیان گفت: متاسفانه بسیاری از شهروندان به این اقدام معترض هستند.

علی فتحی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین مطرح کرد: انتقال ون‌تاکسی‌های شهرک فرهنگیان از یک هفته گذشته با نصب بنر اطلاع رسانی و از دو روز گذشته ایستگاه منتقل شد.

وی ادامه داد: متأسفانه پیش از ساخت هر طرح عمرانی هیچگونه پیش‌بینی برای زیرساخت‌های آن نمی‌شود و در حال حاضر برخلاف پیاده راه بودن اکباتان برای رونق کسب و کار فروشندگان حاضر در آن منطقه ناچار به انتقال ایستگاه شهرک فرهنگیان شدیم.

فتحی با بیان اینکه فروشندگان پیاده راه اکباتان بارها برای خلوت و کساد شدن کسب و کار خود به علت پیاده راه‌سازی معترض شده‌اند عنوان کرد: انتقال ایستگاه فرهنگیان با تصمیم و رای چند دستگاه متولی از جمله شورای ترافیک، استانداری و فرمانداری انجام شده است.

وی تصریح کرد: پیش‌بینی شده است با استقرار ون‌تاکسی‌های فرهنگیان تردد در خیابان اکباتان بیشتر از گذشته و موجب رونق کسب و کار رانندگان شود.

فتحی خاطرنشان کرد: متأسفانه تردد در این پیاده راه به خصوص در ساعات پایانی روز و تاریکی هوا برای شهروندان و به خصوص بانوان کمی دشوار و سخت خواهد بود.

وی در پایان توضیح داد: برای سهولت رفت و آمد شهروندان به ایستگاه ون‌تاکسی‌های فرهنگیان باید چاره اندیشیده شود چرا که من هم معترض به این اقدام هستم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن