اجتماعی

ارسال 600 بسته غذایی به سیستان و بلوچستان

رئیس جمعیت هلال احمر استان همدان از ارسال 600 بسته مواد غذایی 1 ماهه به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد.

دکتر بهروز کارخانه‌ای در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین در تشریح این خبر بیان کرد: در راستای یاری مردم سیل زده تا کنون جمعیت هلال احمر استان همدان 2500 تخته پتو، 600 بسته برنج 10 کیلویی، 1400 بطری روغن و 600 بسته غذایی 1 ماهه ارسال شده است.

وی ادامه داد: طبق روال گذشته هنگام وقوع بحران‎های طبیعی جمعیت هلال احمر استان‌ها با جمع آوری کمک‌های مردم به سوی یاری مردم سیل زده می‌شتابد بنابراین در استان همدان 9 شعبه هلال احمر پذیرای کمک‌های مردمی است.

کارخانه‌ای با اشاره به سرمای هوا عنوان کرد: با توجه به برودت و سرمای هوا جمعیت هلال احمر کمک‌های مردمی را در شعب استان جمع آوری کرده و چادر نمی‌زند.

وی تصریح کرد: جمعیت هلال احمر استان همدان تنها مواد غذایی با تاریخ انقضای 6 ماهه و همچنین پتو، زیرانداز و موکت نو و استفاده نشده را می‌پذیرد.

کارخانه‌ای خاطرنشان کرد: ارسال بسته‌های حمایتی، بسته بهداشتی و مواد غذایی از نیازهای مبرم مردم سیل زده است که شرط ارسال آنها نو و قابل استفاده بودن در راستای حفظ کرامت مردم آن منطقه است.

وی افزود: تا کنون درخواستی برای اعزام نیروهای هلال احمر و خبرنگاران به مناطق سیل زده به دست ما نرسیده است اما تمام ارگان‌های هلال احمر و مردم در آماده باش کامل برای خدمت رسانی قرار دارند.

کارخانه‌ای در پایان مطرح کرد: شهروندان کمک‌های غیرنقدی خود را به شماره حساب 99999 واریز کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن