اجتماعی

مردم به هر شماره حسابی اعتماد نکنند

مدیرکل مدیریت بحران استان همدان با اشاره به اینکه فقط جمعیت هلال احمر استان همدان صلاحیت جمع آوری کمک‌های غیرنقدی را دارد گفت: طبق قانون مصوب شده ارگان‌های کمیته امداد و بهزیست با محوریت جمعیت هلال احمر در جمع آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی همکاری می‌کنند.

علی‌مردان طالبی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین اظهار کرد: جمع‌آوری کمک‌های مردمی به عهده جمعیت هلال احمر است و کمیته امداد و بهزیست، هلال احمر را یاری می‌کند بنابراین شماره‌ حساب‌های اعلام شده از سوی این سه ارگان معتبر هستند.

وی ادامه داد: مردم کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب‌های اعلام شده توسط این سه ارگان واریز کرده و به هیچ نهاد مردمی و دیگر ارگان‌ها اعتمادی نکنند.

طالبی با اشاره به اینکه تا کنون هیچ شکایتی از سوی جمعیت هلال احمر مبنی بر وجود نهادهای غیرقانونی در جمع آوری کمک‌های مردمی گزارش نشده است مطرح کرد: اعلام شماره حساب توسط نهادهای مردمی و غیر دولتی، غیرقانونی بوده و طبق قانون با آنها برخورد خواهد شد.

وی در پایان تصریح کرد: شماره حساب های معتبر این 3 ارگان با انتشار و نصب بنر، پوستر، اطلاعیه و درج در سامانه و سایت‌ها به اطلاع عموم برای واریز کمک‌های نقدی می‌رسد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن