اقتصادی

برنامه پروازهای استان/وعده پرواز ترکیه برای نوروز

مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان، از ابتدای هفته، در روز یکشنبه پروازهای همدان-کیش و سه‌شنبه همدان-مشهد را داشتیم.
سید حمیدرضا صائمین در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان آنلاین، بیان کرد: در هفته گذشته به دلیل ناپایداری جوی و برودت شدید هوا و بارش سنگین برف و باران، پروازها لغو شد.
وی با ذکر اینکه، منتظر ارزیابی پروازها هستیم، عنوان کرد: اگر مسافر برای سفرهای هوایی داشته باشیم و مردم متقاضی باشند، پرواز همدان-شیراز-قشم برای اسفند ماه در دستور کار خود قرار خواهیم داد.
وی با اشاره به ایام عید و نوروز، وعده داد: در صورت توافق با چارتر کننده، برای این ایام، پرواز همدان-ترکیه را خواهیم داشت.
صائمین با تأکید براین نکته که همه پروازها قابل انجام بوده و تنها به تقاضا و وجود مشتری بستگی دارد، گفت: قیمت بلیط‌ها مناسب بوده و ممکن است در ایام پر ترافیک افزایش قیمت داشته باشیم.
وی با ذکر اینکه، میانگین قیمت بلیط پروازها از 400 هزار نومان الی 450 هزار تومان است، اعلام کرد: جلسه‌ای با کارکنان دولت، بازاریان و اصناف برگزار و درخواست حمایت از آنان کردیم.
وی افزود: خواستار پرواز همدان-نجف هستیم که منتظر صدور مجوز از اداره حج و زیارت هستیم.
مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان، با یادآوری این نکته که، از آژانس‌های همدان دعوت و به آنان پیشنهاد برای پرواز های چارتری داده شد، عنوان کرد: هیچ یک از این آژانس‌ها استقبال نکرده و با شرکت چارترکننده‌ای مستقر در نهران قرار داد بستیم که گستردگی کاری آنها تمام کشور را پوشش می‌دهد.

۹ بهمن, ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ب.ظ

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن