فرهنگ و هنر

شب خاطره گرامیداشت شهدای عملیات والفجر 8 همزمان با اربعین شهادت سردار آسمانی

شب خاطره گرامیداشت شهدای عملیات والفجر 8 همزمان با اربعین شهادت سردار آسمانی حاج قاسم سلیمانی، درمسجد امام خمینی(ره) همدان برگزار می شود.
هشتاد و یکمین برنامه شب خاطره استان همدان با موضوع گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والفجر 8 و اربعین شهادت حاج قاسم سلیمانی، 17 بهمن ماه امسال در مسجد امام خمینی(ره) سعیدیه برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه هنری استان همدان: مسئول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان همدان با اعلام این خبر گفت: روایت گری «اکبر امیرپور» همرزم شهید علی چیت سازیان، خاطره گویی سرگرد پاسدار «هادی ناصری» معاون آموزش، تربیت و فرهنگ پاسداری سپاه انصارالحسین(ع)، شعرخوانی شاعر همدانی«مهدی طراوتی توانا» و اجرای گروه سرود «نورالمهدی» از جمله برنامه های این شب خاطره خواهد بود.
حامد زمان میرآبادی با بیان اینکه این برنامه به همت ستاد شب خاطره استان و مشارکت حوزه هنری، بسیج هنرمندان و مسجد امام خمینی(ره) برگزار می شود گفت: عملیات والفجر 8 با فتح فاو و عبور رزمندگان از اروند خروشان از بزرگترین عملیات های آبی و خاکی جمهوری اسلامی ایران در جنگ تحمیلی بود که سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در آن نقش موثری داشته است.
وی برگزاری برنامه شب های خاطره را فرصت مناسبی برای انتقال وقایع، ارزش ها و فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان دانست و تصریح کرد: سعی ستاد شب خاطره استان بر آن است که این برنامه ها جذاب و پرمحتوا برای نسل جوان انقلاب تدارک دیده شود.
این برنامه پنجشنبه 17 بهمن ماه امسال همزمان با نماز مغرب و عشا در مسجد امام خمینی(ره) واقع در 30 متری سعدیه برگزار خواهد شد.


۱۲ بهمن, ۱۳۹۸ ۱۰:۵۲ ق.ظ

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن