اجتماعی

کلاف پیچیده آیناز برای پلیس

آیناز، دختری که مفقود شدنش مدتی تیتر اول رسانه‌ها و سوژه داغ مطبوعات بود، این دختر بچه 8 ساله آبان ماه سال گذشته هنگامی که در کنار در خانه منتظر آمدن مادر خود بود مفقود و ناپدید شد و تا کنون هیچ خبری از او نیست.

چندی پس از گم شدن این دختر بچه که از لحاظ جسمی کمی ناتوان بود شایعات بسیاری مبنی بر اختلافات خانوادگی و ربودن آن منتشر شد که رئیس پلیس آگاهی استان همدان تمام این شایعات را تکذیب کرد.

این در حالیست که پس از گذشت یکسال برخلاف تلاش پلیس آگاهی برای پیداکردن نشانی از این گمشده، هیچ سرنخی یافت نشده است و با این وجود آیا امیدی برای زنده بودن این دختر بچه و یا حتی یافتن نشانی وجود دارد؟

رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: در این یکسال و انجام تحقیقات فراوان توسط پلیس هیچ نشانی از او یافت نشده است.

سرهنگ رضا زارعی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین مطرح کرد:  با وجود گذشت یک سال و چند ماه از این موضوع پرونده آیناز همچنان باز بوده و کارشناسان پلیس آگاهی تحقیقات خود را ادامه می‌دهند.‌

وی ادامه داد: در صورت یافتن هرگونه نشانه و سرنخ از این دختر بچه گمشده، نتیجه پرونده توسط پلیس آگاهی اعلام خواهد شد در غیر این صورت هیچ یک از اخباری که در مورد این موضوع منتشر می‌شود صحت ندارد.

زارعی در پایان تصریح کرد: انتشار هرگونه اکاذیب و شایعه در مورد این موضوع با برخورد جدی و قانونی پلیس آگاهی مواجه خواهد شد.


۱۵ بهمن, ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن