فرهنگ و هنر

کولاک عامل انسداد مسیر پیست

.مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای استان همدان،دلیل انسداد مسیرپیست را،کولاک وبارش برق عنوان کرد.

مصطفی پناهنده در گفت وگو با پایگاه خبری همدان آنلاین بیان کرد : وقتی که امروز مسیر را باز میکنیم ظرف مدت کوتاهی،نهایت یک روز به دلیل کولاک مجدد مسدود می شود.

وی با ذکر اینکه، بازگشایی مسیر پیست، در حیطه وظایف ما نیست، ادامه داد: اولویت برای راهداری، راه‌های شریانی و سپس راه‌های روستایی است که در زمستان بسته می‌شوند.

وی با بیان اینکه، مسیر پیست، مسیری اختصاصی است، گفت: بازگشایی و رسیدگی به این مسیر از وظایف اداره ورزش و جوانان است البته که راهداری در این خصوص کمک و اقدام به بازگشایی مسیر کرده است.

پناهده اعلام کرد: پنجشنبه هفته گذشته، با دو بولدزر و لودر در ۳ شبانه روز، مسیر پیست را برای استفاده مردم باز کردیم که مجدد بسته شد.

وی با اشاره به اینکه، جلساتی با ورزش و جوانان داشتیم، اضافه کرد: تصمیم به خریداری ماشین و دستگاه‌های لازم برای استقرار دائمی در آن منطقه گرفته شده که در صورت نیاز به آنان کمک خواهیم کرد.

وی با تأکید بر اینکه اولویت‌های راهداری مسیرخای ارتباطی است، اظهار کرد: ما در آن منطقه نمک پاشی انجام داده و کمک می‌کنیم اما به دلیل عدم امکانات کافی، امکان استقرار دائم یک ماشین در آن منطقه را نداریم.

۱۶ بهمن, ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ق.ظ

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن