سیاسی

تبلیغات زودهنگام خیانت به مردم است

دادستان وي‍ژه روحانيت غرب كشور اقدام نمایندگان متخلفی که شروع به تبلیغات زودهنگام کرده‌اند را نوعی خیانت دانست.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین اکبر بیگلری دوشنبه ۲۱ بهمن در همایش ارشادی و توجیهی نامزدهای انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، انقلاب اسلامی را یکی از برکات بزرگ اسلام خواند و گفت: انقلاب اسلامی ایران ثمره خون‌های پاک هزاران شهید است که نمایندگان با اعمال صادقانه و دلسوزانه خود باید به آنان احترام گذاشته و پاسدار خون شهدا باشند.

وی با بیان اینکه پایبندی و احترام به قانون از شرایط مهم یک نماینده‌ است، مطرح کرد: داوطلبی که از حالا و قبل از زمان قانونی، اقدام به تبلیغات زودهنگام کرده است چگونه می‌تواند پایبند به قانون باشد؟ این عمل نوعی خیانت بوده و غیرقانونی است.

بیگلری ادامه داد: نامزدها باید وظیفه اصلی یک نماینده را بدانند؛ وعده‌های خارج از عرف و توانایی به مردم یک دروغ‌ و فریب بزرگ است.

وی قانون گذاری را وظیفه اصلی نماینده خواند و تاکید کرد: شهدایی همانند سردار سلیمانی از حق حیات خود برای نظام جمهوری اسلامی چشم پوشی کردند تا اسلام ناب محمدی تا ابدیت باقی بماند؛ نمایندگان باید با انجام درست به وظیف خود پاسدار خون شهدا باشند.

دادستان وي‍ژه روحانيت غرب كشور با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظلة‌العالی) مبنی بر ویژگی و معیار یک نماینده اصلح و دلسوز، اظهار کرد: نامزدها قیامت را به یاد داشته باشند و بدانند که برای هر فعالیت خود باید پاسخگو باشند؛ اگر کسی تنها برای ثروت اندوزی و تصاحب صندلی به میدان آمده نوعی خیانت را مرتکب شده است.


۲۱ بهمن, ۱۳۹۸ ۰۸:۴۸ ب.ظ

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن