اجتماعی

همدان یخ زد/ فامنین به منفی 22 درجه رسید

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان از دمای منفی 22 درجه‌ای فامنین در روز گذشته و وزش باد شدید در برخی از ساعات در روز آینده خبر داد.

محمدحسن باقری شکیب در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین در توضیح این خبر اظهار کرد: با توجه به فعالیت سامانه بارشی در رو گذشته، شاهد کاهش شدید دمای هوا بودیم به‌طوریکه این دما در تمام نقاط استان منفی و زیر صفر ثبت شد.

وی ادامه داد: طی امروز و فردا پدیده مهمی در استان پیش‌بینی نمی‌شود و در برخی از ساعات شاهد وزش شدید باد در استان خواهیم بود.

باقری‌شکیب با اشاره به اینکه با وزش شدید باد انتظار می‌رود در محورها و گردنه‌ها کولاک برف داشته باشیم تصریح کرد: از ساعات پایانی فردا، بارش پراکنده و افزایش ابر را خواهیم داشت و سامانه بارشی جدید از روز یک شنبه وارد استان می‌شود.

وی با بیان اینکه از از فردا دمای هوا به تدریج تا روز یک شنبه افزایش می‌یابد خاطرنشان کرد: از اواخر روز یک شنبه سامانه بارشی جدید وارد استان می‌شود که خفیف و از شدت زیادی برخوردار نخواهد بود.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان در پایان اشاره به اینکه در 24 ساعت گذشته دمای هوا از منفی 7 تا منفی 16 درجه سانتی‌گراد در نوسان بوده است یادآور شد: در روز گذشته فامنین با منفی 22 درجه سردترین و اسدآباد با منفی 6 درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین نقاط استان را به خود اختصاص داده است

۲۳ بهمن, ۱۳۹۸ ۰۱:۱۱ ب.ظ

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن