سیاسی

برخورد پلیس با نصب تصاویر تبلیغاتی درخودرو

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان با اشاره به تبلیغات کاندیدهای انتخاباتی، نصب هرگونه برچسب، نوشته و عکس را در داخل خودرو ممنوع اعلام کرد.

سرهنگ علی فکری در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین با اعلام این خبر اظهار کرد: خط قرمز پلیس راهنمایی و رانندگی، قانون است که طبق آن نصب هر نوع نوشته و برچسب در حوزه انتخابات و دیگر مباحث غیرقانونی است.

وی با اشاره به تبلیغات کارناوال در معابر ادامه داد: این تبلیغات تنها با مجوز و هماهنگی فرمانداری باید انجام شود که قطعا  هیچ یک از آنها مجوزی دریافت نکرده‌اند گرچه که تا کنون برخوردی صورت نگرفته است.

سرهنگ فکری تصریح کرد: هر یک از کارناوال‌هایی که بدون مجوز موجب سدمعبر در خیابان‌ها شود با برخورد قانونی پلیس مواجه و به مراجع قضایی ارجاع داده خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: راننده‌ی خودروهایی که اقدام به نصب عکس و برچسب کرده بودند، تا کنون با تذکر پلیس آنها را برداشته و برخورد قانونی صورت نگرفته است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان در پایان افزود: پلیس راهور در صورت مشاهده هر گونه تخلف در خودروها مبنی بر نصب تبلیغات قطعا برخورد قانونی و لازم را انجام خواهد داد.

۲۷ بهمن, ۱۳۹۸ ۰۱:۲۷ ب.ظ

.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن