اجتماعی

تایید قصور پیمانکار شهرداری توسط پلیس راهور

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان با بیان اینکه شهردار مریانج هیچ هماهنگی با پلیس در رابطه با پاکسازی معابر نکرده بود، از تأیید قصور پیمانکار شهرداری توسط  کارشناسان پلیس راهور خبر داد.

سرهنگ علی فکری در گفت‌وگو با خبرنگار همدان‌آنلاین با اعلام این خبر اظهار کرد: رعایت نکات ایمنی برای حفظ جان پرسنل شهرداری در معابری که تردد در آن بالا و پرسرعت است باید بیشتر از دیگر معابر باشد.

وی ادامه داد: شهرداری مریانج پیش از شروع کار باید با پلیس راهور هماهنگی لازم را انجام می‌داد و پس از وقوع تصادف بیش از 6 کارشناس در صحنه حضور یافتند که پس از بازرسی قصور پیمانکار شهرداری را تأیید کردند.

سرهنگ فکری در پایان یادآور شد: در حال حاضر شهرداری باید مدارک و مستندات لازم را برای انجام نکات ایمنی مناسب به پلیس ارائه دهد.

پیمانکار شهرداری، نکات ایمنی را رعایت کرده است

شهردار مریانج با اشاره به تصادف مرگبار 2 روز گذشته، عدم رعایت نکات ایمنی پیمانکار شهرداری را تکذیب کرد.

محسن معصوم علیزاده در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین اظهار کرد: انتقادات زیادی به تصادفی که در 2 روز گذشته منجر به فوت 2 تن از پاکبانان شهرداری شد وارد بود و این در حالیست که حتی کارشناسان پلیس راهور ناظر بر رعایت نکات ایمنی پیمانکار شهرداری بودند.

وی ادامه داد: 2 روز گذشته، کارگران خدماتی در حال نظافت و پاکسازی نرده‌های بلوار اصلی با انجام نکات ایمنی چون قرار دادن مخروط ‌های ترافیکی و حضور 3 پرچمدار بودند که متاسفانه راننده وانت به علت سرعت بالا و عدم توجه به جلو در ابتدا با مخروطهای ترافیکی و سپس با یکی از پرچمدارها برخورد کرده است.

معصوم علیزاده با بیان اینکه هیچ خط ترمزی حتی 5 سانتی‌متر هم بر روی آسفالت دیده نشد عنوان کرد: خودرو پس از برخورد با پرچمدار به جلو رفته و با پاکبانی که مشغول شست وشوی نرده‌ها بود برخورد کرده است که متأسفانه جان خود را در دم از دست می‌دهند.

وی توضیح داد: در لحظه برخورد دو پرچمدار دیگر از صحنه فرار می‌کنند اما پاکبانی که مشغول شست‌وشو بوده است خیلی دیر متوجه خودرو می‌شود. شهردار مریانج با تأکید بر اینکه پیمانکار نکات ایمنی را کاملا رعایت کرده بود افزود: متأسفانه مشکل در فرهنگ رانندگی و ترافیکی شهروندان است

نمایش بیشتر

‫2 نظرها

  1. با تشکر از شهرداری باتوجه به ادامه ریزش نزولات فعلا نیازی به شستشو نیست،دم عیدی خانواده ای اگر داغدار شود که شد چه فایده تمیزی دنیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن