اجتماعی

پایان بارش‌ها از بعدازظهر امروز

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان از پایان بارش‌ها در ساعات بعدازظهر امروز خبر داد.

روح‌الله زاهدی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین با اشاره به این خبر مطرح کرد: با توجه به فعالیت سامانه بارشی از شب گذشته تا کنون بیشترین میزان بارش در اسدآباد با ۵ میلی‌متر در سامانه هواشناسی ثبت شده است.

وی ادامه داد: با تضعیف سامانه بارشی از بعدازظهر، پدیده مهمی تا روز پنج‌شنبه پیش‌بینی نمی‌شود و دمای هوا صبح فردا تا ۲ درجه کاهش خواهد داشت.

زاهدی با اشاره به اینکه عمده‌ بارش‌ها در مناطق جنوبی، باران و در مناطق شمالی ریزش برف بوده است عنوان کرد: روز پنج‌شنبه با ورود سامانه بارشی پرقدرت انتظار می‌رود ریرش برف، تمام مناطق استان را تحت تاثیر قرار دهد.

وی تصریح کرد: وزش شدید باد در برخی از ساعات به همراه ریزش برف از پدیده‌های مهم پایان هفته پیش‌بینی می‌شود که نسبت به سامانه‌ای که در حال حاضر در حال فعالیت است کمی گرم‌تر خواهد بود.

زاهدی خاطرنشان کرد: در این هفته برخلاف بارش برف و باران، ثبات دما را خواهیم داشت.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان در پایان با بیان اینکه دمای هوا در روز گذشته از منفی ۲ تا ۱۰ درجه سانتی‌گراد درنوسان بوده است افزود: در ۲۴ ساعت گذشته نهاوند با ۱۷ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین و همدان، رزن، قهاوند با منفی ۲ درجه سردترین نقاط استان را به خود اختصاص داده‌اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن