فرهنگ و هنر

شاه‌راه همدان تا خرداد ماه تکمیل می‌شود

مدیرکل راه‌آهن استان همدان، از تکمیل ایستگاه راه‌آهن همدان، تا پایان خرداد ماه خبر داد.

سعید ابراهیم‌نژاد در گفت‌وگو با پایگاه خبری #همدان‌_آنلاین، بیان کرد: در خصوص پروژه همدان، جاده دسترسی به ایستگاه، معارض داشت که پس از طی مدتی حل شد.

وی با اشاره به اینکه، سرمای هوا یکی از دیگر مشکلاتی بود که در همدان با آن مواجه هستیم، گفت: برای تکمیل پروژه، پیمانکار مشخص شده و ظرف یک هفته دیگر کار را شروع خواهد کرد.

وی با ذکر اینکه، برای این ایستگاه جاده‌ای ۱۱ متری تعریف شده، عنوان کرد: برای ساختمان ایستگاه مشکل حل شده و تا پایان خرداد ماه آماده خواهد بود.

وی با بیان اینکه، به زودی مدیر پروژه جدید مستقر می‌شود، اظهار کرد: پس از بهبود هوا، با سرعت روند تکمیل پروژه آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه، این پروژه به مجموعه استانداری ارتباطی ندارد، توضیح داد: براساس روال کار ایستگاه‌های راه‌آهن در سراسر کشور، هر زمان که پروژه به حد رعایت استانداردها برسد، افتتاح و پس از آن تکمیل می‌شود.

ابراهیم‌نژاد با بیان اینکه، این مجموعه ۱۱هزار ۷۰۰ متر مربع مساحت دارد،عنوان کرد: با توجه به اینکه، این ایستگاه یک قطار داشته قابل بهره‌برداری بود که برای آینده کافی نیست.

وی با یادآوری اینکه، همدان شاه‌راه ریلی غرب کشور است، اعلام کرد: برای استفاده از این موقعیت نیاز به تکمیل پروژه و فعالیت عمرانی داریم که با توجه به ۶ ماه سرد در همدان، کار مشکل است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن