سیاسی

راه حل مشکلات رای ندادن نیست

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان رأی ندادن و عدم شرکت در انتخابات را راه حل رفع مشکلات ندانست.

به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین، حبیب‌الله شعبانی صبح امروز در شعبه ۳۵ رای گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور ملت در میدان انتخابات تکمیل کننده راهی است که در مراسم باشکوه تشیع پیکر مطهر سردار دلها شهید سلیمانی شروع شده است، گفت: دشمن تلاش دارد تا حضور مردم در انتخابات کمرنگ باشد چراکه می‌داند حضور فعال و پررنگ مردم باعث برملا شدن نقشه‌های خودشان است.

وی آگاه‌سازی دشمن از بی اثر بودن نقشه‌هایش در ایران را کم‌ترین اثر حضور در انتخابات دانست و بیان کرد: اثر هر رأی در صندوق حرکتی است در مسیر ناامید سازی دشمن؛ همه کسانی که به اسلام و کشور علاقه‌مند هستند فارق از هر مشکلات و مسائل سیاسی باید در انتخابات شرکت کنند.

شعبانی رای ندادن را راه حل رفع مشکلات ندانست و عنوان کرد: مردم گلایه مندی‌هایی دارند اما دلیل بر رای ندادن نمی‌شود چراکه در ۴۰ سال اخیر هرگاه انتخابات‌های آگاهانه و با بصیرت شکل گرفت توانسته‌ایم کشور را پیش ببریم.

امام جمعه همدان با تاکید براینکه امروز انتخابات آگاهانه می‌تواند کشور را به جلو حرکت دهد، اظهار کرد: امروز مجلس قوی نیازمند حضور ملت قوی است؛ مشارکت زیاد می‌تواند مجلس قوی را شکل دهد .

شعبانی در پایان یادآور شد: شکل گیری مجلس قوی می‌تواند قدرت و مؤلفه‌های امنیت در کشور را تقویت کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن