فرهنگ و هنر

مقدمات برگزاری نوروز، در حال انجام

معاون گردشگری اداره میراث فرهنگی استان همدان، از برگزاری جلسات و انجام هماهنگی‌های لازم در خصوص برنامه‌های نوروزی خبر داد.

علی خاکسار در گفت‌وگو با پایگاه خبری #همدان‌_آنلاین، بیان کرد: حداکثر آمادگی برای نوروز امسال پیش‌بینی و قصد معرفی هر چه بیشتر ظرفیت‌های گردشگری استان را داریم.

وی با تأکید برای نوروز امسال از ظرفیت تمام شهرستان‌های استان استفاده خواهیم کرد: قصد برگزاری برنامه‌های نوروزی سال آینده را بهتر از سال‌های گذشته داریم.

وی با اشاره به بحث ویروس کرونا، ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، با احتیاط عمل کرده تا با در نظر گرفتن جو و شرایط موجود، برنامه‌های نوروزی به خوبی اجرا کنیم.

وی با ذکر اینکه، تبلیغات و اطلاع‌رسانی‌های نوروزی انجام شده است، عنوان کرد: برایرامسال از اپلیکیشنی که ظرفیت و جاذبه‌های گردشگری را معرفی می‌کند استفاده خواهیم کرد.

خاکسار با بیان اینکه، اداره میراث فرهنگی، متولی بحث گردشگری، دبیر ستاد اجرا خدمات، رئیس کمیته‌های برنامه‌ریزی و آمار و تبلیغات است، خاطر نشان کرد: تمام تلاش خود را برای سپری ایامی خوش و آرام پس از طی دو ماه درگیری با کرونا برای هموطنان، خواهیم کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن