اقتصادی

وضعیت جایگاه‌های سوخت در مبارزه با کرونا

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، از پاسخگویی مالكين، بهره برداران و اداره كنندگان جايگاه‌های سوخت، در صورت عدم رعايت موارد پیشگیری از کرونا ویروس، به ناظرين بهداشتي، قضايي و مراجع ذي‌صلاح، خبر داد.

امین روستایی در گفت‌وگو با پایگاه خبری #همدان_آنلاین، بیان کرد: با توجه به برحه حساس کنونی که سلامت آحاد جامعه مورد تهدید آلودگی به ویروس کرونا است، ضد عفونی مستمر تجهیزات در تماس، مانند نازل‌ها و ارائه خدمات بهتر، ضرورت یافته است.

وی در خصوص اقدامات منطقه، توضیح داد: تهیه اقلام بهداشتی و ضدعفونی‌کننده، محلول ضدعفونی سطوح و دست، الکل، ماسک، دست‌کش و لیوان یک‌بار مصرف و دستگاه تب سنج دیجیتال و توزیع آن با دربردارندگی تمامی کارکنان واحدهای اداری و عملیاتی از جمله اقدامات منطقه بوده است.

وی ادامه داد: اسپری مواد ضدعفونی روی میزکار، دستگیره ها و سطوحی که بیشترین تماس افراد با آنها صورت می گیرد، انجام تست حرارت سنج بدن افراد وارد شده به سازمان در مبادی ورودی ادارات، به خصوص انبارهای نفت منطقه از دیگر اقدامات ما جهت حفظ سلامتی کارکنان و دیگر همشهریان بوده است.

وی با اشاره به اینکه، در پی اطلاعیه ای فوری، دستورالعمل های لازم برای پیشگیری از شیوع ویروس، به مالكان و متصديان مجاري عرضه سوخت رسانی منطقه همدان ابلاغ شده است، گفت:در راه تحقق مسئولیت اجتماعی شرکت،همه ما در قبال سلامت مردم وظیفه همراهی و همکاری داریم.

وی بیان کرد: تشديد نظارت و كنترل‌هاي بهداشتي در سطح مجاري عرضه تحت پوشش استان به طور جدی، در راستای پيشگيري از آلودگی شهروندان به کرونا ویروس، در حال انجام است.

روستایی با ذکر اینکه، سوختگیری خودروها در جایگاه‌های سی‌ان‌جی باید توسط اپراتورها و با رعایت دستورالعمل‌های ایمنی انجام شود، خاطرنشان کرد: به مالکان مجاری عرضه سوخت تاكيد شده تا ضمن حصول اطمينان از سلامت جسمي اپراتورهای جایگاه و عدم ابتلا ايشان به ويروس كرونا، دستكش يكبار مصرف به تعداد كافي در كنار تمامي تلمبه ها و سكوها در دسترس مشتريان و رانندگان قرار دهند.

وی با اعلام اینکه، ثبت تردد اثر انگشتی حذف و شهره‌شناس جایگزین شده است، گفت: از ورود افراد مشکوک و دارای علائم بیماری، به ساختمان‌ها جلوگیری و کلیه همایش‌ها، جلسات و مراسمات مذهبی تا اطلاع ثانوی لغو شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن