اجتماعی

توزیع پک بهداشتی به کودکان کار

مدیر روابط عمومی بهزیستی استان همدان از توزیع بسته‌های بهداشتی به کودکان کار خبرداد.

حجت‌الله حاتمی در گفت‌وگو با پایگاه‌ خبری همدان‌ آنلاین ، با اشاره به کمک‌های خیرین در راستای تهییه بسته‌های بهداشتی به کودکان کار، بیان کرد: روز گذشته، ۴۵۰ پک وسایل بهداشتی شامل ماسک، ژل ضدعفونی کننده و سایر اقلام بهداشتی موردنیاز با همکاری بهزیستی و خیرین استان تهیه و در بین کودکان کار همراه با بروشورهای خودمراقبتی توزیع شد.

وی در رابطه با فعالیت مراکز حمایتی و مددکاری بهزیستی برای افراد آسیب پذیر تحت پوشش خود در شرایط کنونی نیز مطرح کرد: تمامی مراکز خدمت‌رسانی همانند اورژانس اجتماعی، مددکاری، مشاوره و مراکز شبانه روزی در شرایط کنونی فعال بوده و مشغول خدمت‌رسانی هستند.

حاتمی ادامه داد: تنها مراکز تیپ ۲ که به صورت روزانه همانند مراکز مربوط به آموزش، توانبخشی و کودکان اوتیسم به دستور مدیریت بحران تعطیل هستند.

وی از ممنوعیت پذیرش غذاهای نذری به مراکز تحت پوشش سازمان بهزیستی از طریق خیرین خبر داد و افزود: به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا ویروس، از پذیرش افراد جدید به مراکز روزانه و شبانه همانند شلتر به جزء در موارد خاص و ضروری جلوگیری می‌شود.

مدیر روابط عمومی بهزیستی استان همدان با بیان اینکه تاکنون هیچ مورد مثبت کروناویروس دربین مددجویان و افراد تحت حمایت بهزیستی ثبت نشده است، عنوان کرد: تمامی مراکز مورد حمایت بهزیستی با کمک دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا در زمان مناسب گندزدایی شده‌اند.

۲۰ اسفند, ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ ق.ظ

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن