اجتماعی

۵ هزار و ۴۵۴ مزاحمت تلفنی، عیدی آتش‌نشانان در ایام نوروز


رییس سازمان آتش نشانے و خدمات ایمنے همدان گفت: آتش نشانان همدان از شروع سال جدید تا 15 فروردین 73 عملیات اطفاء حریق و امداد ونجات انجام دادند.

به گزارش روابط عمومے سازمان آتش نشانے و خدمات ایمنے همدان، محمدرضا بیاناتے با اعلام این خبر اظهار کرد: از آغاز سال تا پایان 15 فروردین تعداد 6247تماس با سامانه 125 همدان برقرار شده است ڪه از این تعداد73 مورد منجر به عملیات گردیده، 54مورد جهت راهنمایے و مشاوره، 665 تماس اشتباه،1 مورد اعلام حریق ڪذب و متاسفانه 5454 مورد ایجاد مزاحمت بوده است.

وی افزود:از 73عملیات انجام شده طے 15 روز ابتداے سال 37عملیات مربوط به حوادث امداد و نجات شامل 12 مورد رهاسازے افراد محبوس در اماڪن مختلف، 8 مورد رهاسازے اندام بدن از داخل زیورآلات و اجسام، 4مورد نجات افراد محبوس در آسانسور 3 مورد، مهار اجسام در حال سقوط و ده مورد سایر عملیات هاے امداد و نجات بوده است.

بیاناتی با اشاره به اینڪه از 73 عملیات انجام شده 36 مورد مربوط به عملیات هاے اطفاء حریق بوده است، بیان ڪرد : پوشش گیاهان خودرو و فضاے سبز 7 مورد، وسایل نقلیه با 7 مورد، اماڪن مسڪونے با 3 مورد و مراڪز تجارے با 3 مورد بیشترین ڪاربرے عملیات هاے اطفاء حریق را شامل گردیده است.

رئیس سازمان آتش نشانے و خدمات ایمنے همدان با اشاره به اینڪه 8 نفر ازجمله 1 آتش نشان در حوادث آتش سوزے امداد و نجات مصدوم و 2 نفر فوت شده اند تصریح ڪرد: آتش نشانان طے 15روز گذشته با سرعت عمل و از خودگذشتگے 26نفر را در عملیات هاے امداد و نجات و اطفاء حریق و نجات داده اند

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن