اجتماعی

تولید بیش از ۶۰ هزار عدد ماسک توسط خیران ازندریانی

با بالاگرفتن تب شیوع کرونا در کشور و داغ شدن بازار ماسک و اقلام بهداشتی ، خیاطان و خیران شهر ازندریان آستین همت بالا زدند و با تولید و توزیع 60 هزار عدد ماسک رایگان برای رفع این معضل پای کار آمدند.

عضو شورای اسلامی شهر ازندریان از تولید، بسته بندی و توزیع بیش از 60 هزار ماسک بصورت رایگان در این شهر خبر داد و گفت : این کار خیر و خداپسندانه از دهم اسفندماه سال 98 توسط براداران #علیرسولجعفر_میرزایی در ازندریان کلید خورد.

احسان غفاری با اشاره به پای کار آمدن اقشار مختلف مردم در این کار انسان دوستانه افزود : در حال حاضر مکانی توسط #خلیل_مقنی برای انجام و هماهنگی امورات مربوط به ماسک بصورت رایگان اختصاص داده شده است.

وی همچنین افزود : یکی از شهروندان ازندریانی در تهران با مدیریت #برادرانسلیمانیازندریانی در حال تولید روزانه حدودا بیش از #100_تا_200 هزار ماسک در راستای تأمین نیاز کشور است که گزارش آن نیز در شبکه خبر و اخبار سراسری شبکه یک سیما انعکاس داده شد.

غفاری خاطرنشان کرد : این اقدام توسط #خیاطان_ازندریان و بصورت رایگان انجام می شود و دربین مردم شهرها و روستاهای شهرستان و برخی بیمارستانها توزیع می شود.

عضو شورای اسلامی شهر ازندریان در ادامه به ایجاد ایستگاه گیت در ورودی شهر ازندریان توسط #شهرداریشورایاسلامیشهر اشاره کرد و گندزدایی و سم پاشی سطح شهر با تراکتور و سمپاش های دستی توسط #جوانانازندریان که بصورت #خودجوش در این مهم سهیم شده اند را از دیگر اقدامات انجام گرفته در این زمینه برشمرد و افزود : نباید از #حمایتهایمردمفهیم_شریف ازندریان غافل باشیم.

وی ضمن تشکر از همه همشهریان بالاخص جوانان ازندریان که در ایستگاه ورودی شهر در حال ارائه خدمات هستند، خاطرنشان کرد: #کلانتریازندریان و #بسیجیانپایگاه های #باقرالعلوم(ص) و #شهیداحمدی _روشن نیز دوشادوش همشهریان با مسئولان شهر همراهی و همکاری می کنند.

احسان غفاری در ادامه با اشاره به شرایط بحرانی بوجود آمده افزود: همانطور که #پزشکانپرستاران جان بر کف با از خودگذشتگی و ایثار به بیماران رسیدگی می کنند ، مردم ایران در اقصی نقاط مختلف کشور باید با مسئولان و پزشکان همراه شوند و به شعار در #خانهبمانیم جامعه عمل بپوشانند.

وی در پایان گفت : جامعه پزشکی و پرستاران و کلیه پرسنل درمانگاه ها و بیمارستان ها در حال ارائه خدمات شبانه روزی هستند و ما بعنوان انسان های متمدن و بافرهنگ موظفیم با مسئولان و پرسنل بیمارستان ها برای قطع زنجیره انتقال همگام شویم و با جدی گرفتن و رعایت توصیه های وزارت بهداشت و حفظ قرنطینه خانگی تا برطرف شدن خطر همکاری کنیم .

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن