سلامت و پزشکی

عدم تاثیر بازگشایی ادارات در افزایش مبتلایان به کروناویروس!!!

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا همدان آغاز به کار رسمی برخی از ادارات و مشاغل را در افزایش آمار مبتلایان به کروناویروس بی‌تاثیر دانست.  

ابراهیم جلیلی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با اشاره به افزایش روزانه شمار مبتلایان به کووید-19 در استان، بیان کرد: آمار کلی مبتلایان به کروناویروس با شیب ملایم، روبه افزایش بوده و وضعیت تهدادبیمارن بستری در بیمارستان‌ها تغییری نکرده است؛ لازم به ذکر است شرایط فعلی تحت کنترل بوده و هنوز با وضعیت بحرانی روبه‌رو نشده‌ایم.

وی باتاکیدبراینکه رعایت نکات بهداشتی ، به‌ویژه توجه و انجام فاصله گذاری اجتماعی از سوی مردم باعث می‌شود تا خطری کارکنان برخی از ادارات و مشاغل درحال فعالیت را تهدید نکند، مطرح کرد: درصورت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و توجه به نکات بهداشتی، فعالیت ادارات و مشاغل در روند افزایش مبتلایان به کویید-19 بی‌تاثیر است؛ از این رو از شهروندان تقاضا می‌شود تا فاصله گذاری اجتماعی را به خوبی رعایت کنند.

جلیلی با اشاره به انجام قرنطینه خانگی ازسوی مردم در تعطیلات عید و به‌ویژه روز طبیعت، اظهار کرد: متاسفانه با توجه به رعایت نکات بهداشتی ازسوی مردم، آمار مبتلایان همانند سایر استان‌های کشور روبه افزایش رفته و شین نزولی را شاهد نبوده ایم اما بااین وجود شرایط تحت کنترل است

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن