اجتماعی

فعالیت اتوبوس‌ها منوط بر دستور ستادملی مبارزه با کرونا

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر سازمان شهرداری همدان از ممنوعیت فعالیت اتوبس‌های درون شهری تا 30 فروردین ماه خبرداد.

محمد پوروخشویی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین با اشاره به دستور ستادملی مبارزه با کرونا مبنی بر ممنوعیت فعالیت اتوبوس‌های درون شهری تا تاریخ 30 فروردین ماه، بیان کرد: مسئولین گوش به فرمان دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستند از این رو تاریخ 30 فروردین درصورت اجازه این ستاد پس از تشکیل جلسه، آخرین روز ممنوعیت فعالیت اتوبوس‌ها است؛ درحال حاضر 35 خط اتوبوس و 6 خط ون در همدان فعالیتی نداشته و تعطیل هستند.

وی با بیان اینکه تاکنون آمار رسمی و دقیقی از ابتلای رانندگان اتوبوس و ون همدانی به کروناویروس نیست، مطرح کرد: تا این لحظه حدود 4 هزار راننده تاکسی و 200 راننده ون درحال فعالیت هستند که آمار قطعی از ابتلای این عزیران به این سازمان ارائه نشده است؛ از این رو اطلاعی از مبتلا شدن همکاران به این ویروس نداریم.

پوروخشویی در رابطه با فعالیت تاکسی‌ها و اقدامات بهداشتی انجام شده نیز گفت: به تمام راننددگان تاکسی دستکش و ماسک رایگان ارائه شده است؛ همچنین 100 دستگاه پمپاژ دستی نیز به مسئولان خط تحویل داده شده تا به صورت روزانه یا یک روز درمیان اقدام به ضدعفونی ماشین‌های خط کنند

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن