اجتماعی

راننده تاکسی که معترض است، کار نکند

رئیس شورای اسلامی شهر همدان در واکنش به اعتراضات رانندگان تاکسی مبنی بر جا به جا کردن تنها ۳ مسافر گفت: هر راننده‌ای که معترض است کار نکند.

کامران گردان در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین با اعلام این خبر اظهار کرد: با شیوع کرونا بسیاری از هم‌وطنان آسیب و حتی عزیزان خود را از دست دادند و رانندگان نباید با این اوضاع اعتراضی داشته باشند.

وی ادامه داد: هر سال طبق قانون، مبلغ کرایه‌های تاکسی ۱۵ تا ۲۰ درصد افزایش داشت اما در سال جاری با توجه به رکود بازار و کاهش درآمد رانندگان تاکسی، مبلغ کرایه‌ها را تا ۳۵ درصد افزایش دادیم.

گردان با اشاره به اینکه در حال حاضر مصوبه افزایش قیمت در کمیته انطباق در حال بررسی است تصریح کرد: سوار کردن ۳ مسافر در تاکسی‌ها، یک دستور کشوری است و بی توجهی به آن تخلف محسوب می‌شود و اعمال قانونی را به دنبال دارد.

وی خاطرنشان کرد: درصدد تصویب بسته‌های تشویقی از جمله رایگان کردن عوارض و مالیات رانندگان به مدت ۶ ماه و اعطای وام ۲ میلیون تومانی بدون بهره به آنها هستیم.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان در پایان با تاکید بر اینکه سوار کردن ۴ مسافر در تاکسی خلاف مقررات کشوری است عنوان کرد: با متخلفان برخورد جدی و قانونی خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن