اجتماعی

حرکت لاکپشتی شورا و مسئولین در حفظ سلامت رانندگان تاکسی

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهرهمدان با اشاره به اینکه تمهیدات بهداشتی برای رانندگان تاکسی انجام شده است گفت: درصدد رایزنی برای نصب پلاستیک در قسمت صندلی رانندگان تاکسی و ون هستیم.

علی فتحی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، بیان کرد: تا کنون در چندین مورد بسته‌های بهداشتی در اختیار رانندگان تاکسی قرار گرفته است و با توجه به محدود کردن تعداد حمل مسافران می‌توان گفت فاصله گذاری اجتماعی رعایت شده است.

وی ادامه داد: در ابتدا از رانندگان خواستیم تا خود نسبت به نصب پلاستیک اقدام کنند اما با توجه به داشتن هزینه، رانندگان این درخواست را قبول نکردند‌.

فتحی اظهار کرد: با توجه به این موضوع شورا درصدد است با تشکیل جلسه‌ای از سازمان تاکسیرانی درخواست کند که قسمت صندلی رانندگان تاکسی و ون را محصور به پلاستیک بکند.

وی عنوان کرد: سرانجام این درخواست با تشکیل جلسه‌ای در هفته آینده مشخص می‌شود.

به گزارش همدان‌آنلاین، استان‌های بسیاری از جمله تهران، از روزهای ابتدایی شروع فعالیت وسایل حمل و نقل نسبت به این موضوع اقدام کرده و کابین رانندگان را محصور به پلاستیک مخصوص کرده‌اند.

این در حالیست که همدان، تنها محدود کردن تعداد مسافران را برای انجام طرح فاصله گذاری اجتماعی کافی دانسته و حال پس از چند روز از شروع فعالیت‌های رانندگان به تازگی تصمیم گرفته‌اند تا فکری به حال مصون نگهداشتن سلامت رانندگان بکنند که می‌توان برای این موضوع مصداق بارز نوش‌دارو پس از مرگ سهراب را مثال زد

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن