اجتماعی

اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار به حوزه راه تویسرکان

استاندارهمدان دربازدید تعدادی ازپروژه های شهرستان تویسرکان گفت:10 میلیارد تومان اعتبار برای تسریع در طرح های مرتبط با راه سازی تویسرکان اختصاص داده می شود.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین سعید شاهرخی بااشاره به اینکه این اعتبار برای تسریع در تکمیل طرح محور تویسرکان ـ کنگاور و برخی دیگر از طرح های حوزه راه هزینه می شود افزود:در یک هفته آینده آسفالت کامل طرح تویسرکان ـ جوکار محقق و از سویی دیگر قطعه دوم محور تویسرکان ـ کنگاور در یک ماه آینده تکمیل و آسفالت می شود.
شاهرخی تصریح کرد: پیوند۲۰۰هزار شاخه درخت گردو از ابتدای اجرای طرح تاکنون درتویسرکان انجام شده است واین طرح بزرگ ملی سرشاخه کاری تویسرکان در کشور بی نظیر است و باید آن را برای سرویس دهی بیشتر به سراسر کشور توسعه داد.

شاهرخی در ادامه با اعلام از پیشرفت فیزیکی 97 درصدی بیمارستان در دست ساخت شهید سلیمانی تویسرکان تاکیدکرد:خوشبختانه تجهیزات لازم برای این بیمارستان تهیه و در انبار است تا به محض تکمیل شدن مورد بهره برداری قرار بگیرد.

استاندارهمدان درادامه بازدید نیم روزه خود از پاسگاه دو منظوره مستقر در جاده تویسرکان ـ کنگاوربازدید نمود وبیان کرد: هزینه انشعاب و گازکشی این پاسگاه را تأمین خواهیم کرد.

پیشرفت ۷۰ درصدی تعریض گردنه خیرآباد تویسرکان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان در حاشیه بازدید استاندار همدان ازگردنه خیرآباد بیان کرد: تعریض ۵ کیلومتر از این محور به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان واگذار شده که تاکنون ۳ کیلومتر این مسیر آسفالته شده و زیر بار ترافیکی قرار گرفته است.

مصطفی پناهنده بابیان اینکه برای تکمیل این طرح چهار میلیارد تومان هزینه شده است تاکیدکرد:تمامی عملیات شامل ترانشه برداری، زیرسازی، تعریض ابنیه فنی و مابقی کارها به همت این اداره کل انجام می‌شود.

پناهنده درادامه بابیان اینکه اکنون ۳۰ دستگاه خودوری سبک و سنگین و ۳۵ نیروی راهدار در گردنه خیرآباد فعالیت مستمری دارند تصریح کرد:رفع نقاط حادثه خیز، کاهش تصادفات و تعریض جاده از اهداف اولیه اجرایی شدن این محور است وتعریض این طرح از شهریور سال ۹۸ آغاز شده است و پیش بینی می‌شود تا دو ماه دیگربه پایان برسد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن