اجتماعی

جسارت معرفی اسامی سوال‌کنندگان را داشته باشید

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به اجرای طرح پرسش ۲۱ سوال از شهردار توسط برخی اعضای شورای شهر گفت: اسامی پرسش کنندگان باید اعلام شود و کسانی که آنها را معرفی نکردند جسارت ندارند.

علی فتحی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان آنلاین، اظهار کرد: این طرح باید در راستای شفاف سازی انجام و اسامی پرسش‌کنندگان مشخص شود در غیر این صورت می‌توان گفت که این اقدام غیر اخلاقی است.

وی ادامه داد: ۲۱ سوال برای اجرای این طرح در روزنامه ها منتشر شده بنابراین اگر سوالات در اختیار عموم مردم قرار گرفته است باید اسامی پرسش‌کنندگان نیز اعلام شود.

وی با بیان اینکه این طرح به امضای اعضای شورا رسیده است عنوان کرد: به علت اینکه من این طرح را امضا نکرده نمی‌توانم اسامی پرسش کنندگان را منتشر کنم.

وی تصریح کرد: اگر دیگر اعضای شورا صلاح بدانند، اسامی پرسش‌کنندگان را منتشر می کنند اگرچه در صورت تصمیم بر اعلام اسامی، آنها را در کنار ۲۱ سوالی که در روزنامه ها چاپ و منتشر شد معرفی می‌کردند.

این عضو شورای شهر در پایان افزود: با توجه به اینکه من در این طرح دخالتی نداشتم بنابراین اعلام اسامی پرسش کنندگان به من ربطی ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن