اجتماعی

عسگریان، نورالله زاده و کاووسی سوال‌کنندگان از شهردار بودند

رئیس مرکز تحقیقات و فناوری شورای اسلامی شهر همدان ضمن اعلام اسامی سوال‌کنندگان در طرح پرسش از شهردار گفت: برخی از افراد با تیترهای شیطنت‌آمیز قصد ایجاد حاشیه دارند.

دکتر ابراهیم مولوی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین با بیان اینکه پرسش از شهردار حق قانونی تمام اعضای شورا است بیان کرد: نرگس نورالله زاده، مسعود عسگریان و اکبر کاووسی، ۳ عضو شورای منتخب در طرح ۲۱ سوال هستند که برای پاسخگویی، مدت ۱۰ روز به شهردار فرصت داده شده است.

وی ادامه داد: این طرح تنها در راستای شفاف سازی اقدامات شهردار است و هیچ پول هنگفتی برای آن هزینه نشده و شهردار باید با ارائه دلایل و مدارک به این ۲۱ سوال پاسخ دهد.

دکتر مولوی با تاکید بر اینکه هدف از اجرای این طرح، رفع ابهام است عنوان کرد: من به عنوان نماینده مردم در شورای اسلامی این اطمینان را دارم که این طرح فقط برای رفع ابهام و بررسی میزان کیفیت اقدامات شهردار اجرا شده است.

وی خاطر نشان کرد: پرسش‌ها توسط این سه عضو شورا مطرح شده اگر چه تمام اعضای شورا، می‌توانند سوالات خود را به شهردار اعلام کنند.

مولوی در پایان توضیح داد: پس از پایان مهلت ۱۰ روزه شهردار باید به تمامی این سوالات پاسخ دهد که در صورت قانع نشدن اعضای شورا باید از راه حل های دیگری برای رسیدن به پاسخ سوالات استفاده کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن