اجتماعی

بیشترین آماربهبود یافتگان کرونای درتویسرکان

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان درنشستی که درموردوضعیت تویسرکان برگزارگردید بابیان اینکه بیشترین آمار بهبودیافتگان کرونایی در استان همدان مربوط به تویسرکان است افزود:اما در حال حاضر تویسرکان همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد و مردم شهرستان توصیه های بهداشتی را تا ریشه کن کردن کرونا رعایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین درتویسرکان رشیدحیدری مقدم گفت: 90 درصد مبتلایان به کرونا در تویسرکان بهبود یافته انداما در حال حاضر تویسرکان همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد و مردم شهرستان توصیه های بهداشتی را تا ریشه کن کردن کرونا رعایت کنند.

تویسرکان در حوزه پیش بینی، پیشگیری و مقابله با کرونا از شهرستان های پیشرو بوده است

فرماندارتویسرکان درادامه این نشست گفت :متاسفانه برخی مردم دستورالعمل های بهداشتی برای مقابله با کرونا را رعایت نکردند واین عدم رعایت وبی احتیاطی برخی از همشهریان نسبت به نکات بهداشتی و به ویژه انجام سفرهای غیرضروری در دو هفته اخیر سبب شد تا این شهرستان جزء مناطق قرمز کرونایی قرار گیرد.

سیدرسول حسینی باتاکیدبراینکه این شهرستان از همان روزهای نخست با وجود کارگاه های و واحدهای تولیدی ضدعفونی کننده و تولید ماسک از این نظر بی نیاز شدافزود:اقدامات گسترده ای درخصوص ضدعفونی کردن معابر حتی در سطح روستاهاهم انجام شده و در دست انجام است. حسینی گفت :برای پذیرش بیماران کرونایی درطی دوران بهبودی 950 تخت آماده پذیرش مبتلایان به بیماری کووید-19 در تویسرکان است که می خواهند دوران نقاهت خود را طی کنند.

فرماندارتویسرکان با قدردانی از خیران در راستای کمک های مؤمنانه به محرومان در روزهای کرونایی تصریح کرد: در این مدت بین سه هزار خانوار نیازمند شناسایی شده بسته های حمایتی توزیع شد

.برای شکست کرونا، وحدت همگانی نیاز است

نماینده مردم تویسرکان در مجلس ادامه داد:باید از زحمات شبانه روزی کادر درمان، مدافعان سلامت، خیران و ستاد مردمی مقابله با کرونای شهرستان تقدیر فراوان کردزیرا مردم این دیار همچون سایر نقاط کشور با لبیک به ندای رهبر انقلاب با کمک های مؤمنانه خود در راستای محرومیت زدایی در روزگار کرونایی حماسه آفریدند.

محمد مهدی مفتح افزود:ایجاد وحدت رویه برای مقابله با کرونا یک ضرورت است، ابراز امیدواری کرد تا با همدلی، همکاری و وحدت بیش از پیش مسئولان وضعیت مقابله با کرونا در تویسرکان ارتقاء یابد تا به زودی شاهد اعلام وضعیت سفید در این شهرستان باشیم.

مفتح بااشاره به ۱۸ اردیبهشت ماه روز بیماران خاص و صعب العلاج از رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان خواست تا برای حل مشکلات این بیماران توجه بیشتری داشته باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن