اجتماعیسلامت و پزشکی

نرخ ابتلای ملایری ها به کروناویروس یک سوم آمار کشوری است

معاون استاندار همدان و فرماندار ملایر بر ضرورت تداوم فاصله‌ گذاری اجتماعی تا شکست کرونا تأکید کرد و گفت: بر اساس گزارش‌ دستگاه های درمانی، نرخ ابتلای این شهرستان یک سوم آمار کشوری است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، قدرت الله ولدی چهارشنبه 7 خرداد ماه در جلسه‌ ستاد پیشگیری، کنترل و هماهنگی مقابله با کرونا ویروس، با بیان اینکه از ابتدای انتشار ویروس کرونا، تعداد ۱۲۳ نفر در شهرستان مبتلا شدند، گفت: در حال حاضر ۲ نفر بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان‌های ملایر بستری هستند.

ولدی با اشاره به اینکه مصوبات ستاد پیشگیری، کنترل و هماهنگی مقابله با کرونا ویروس به دقت اجرا و توسط دستگاه های نظارتی رصد می‌شوند، افزود: رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط همه‌ ادارات و دستگاه ها، بقاع متبرکه، اصناف و اقشار مختلف و مشاغلی که از امروز دائر می‌شود، لازم و اجباری است و در صورت تخطی از رعایت، برخورد قانونی و قاطع قضایی صورت می گیرد.

وی اظهارکرد: توفیقات حاصله در کنترل کرونا، نتیجه همراهی مردم و همکاری دستگاه‌های اجرایی است که به سهم خود از امام جمعه‌ شهر ملایر در ستاد مردمی مبارزه با ویروس کرونا، نمایندگان مجلس دهم و نماینده‌ منتخب مردم در مجلس یازدهم، ادارات و دستگاه های ذیربط تشکر می کنم.

فرماندار ملایر با بیان اینکه دررابطه با بحران کرونا، ۱۳هزار بسته‌ حمایتی در رزمایش کمک‌های مومنانه در بین نیازمندان تقسیم شده است، گفت: اقدامات کادر بهداشت و درمان و درمان شهرستان قابل تقدیر است و برای کاهش آلودگی و ابتلا به کرونا ویروس، همه دستگاه‌ها همچنان در آمادگی کامل باشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن