اجتماعی

‍توزیع 30 بسته حمایتی توسط هیأت شطرنج ملایر بین نیازمندان

سرپرست اداره ورزش و جوانان  شهرستان ملایر از توزیع 30 بسته حمایتی غذایی در بین خانواده های نیازمند این شهرستان خبر داد و گفت: کمک به همنوع یک وظیفه شرعی و ذاتی در شرایط سخت است.

حمید رضا سپهری در گفتگو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: این امر ما را بر آن داشت در این روزهای سختی که کشور درگیر مبارزه با کرونا بوده و خانواده های نیازمند و بی بضاعت بیش از پیش آسیب پذیر شده اند و چشم به راه دست یاری دهنده ای هستند، بتوانیم با رایزنی های انجام شده با خانواده های ورزشکارانی که در رشته ورزشی شطرنج فعالیت می کنند تعداد30  بسته حمایتی غذایی در قالب کمک های مؤمنانه تهیه و در سه روز متوالی در بین خانواده های نیازمند و بی بضاعتی که از قبل شناسایی و معرفی شده اند توزیع شود.

وی با بیان اینکه هر بسته شامل روغن مایع، قند، برنج، پنیر و ماکارانی است، اظهارکرد: ورزشکاران ملایر همواره در شرایط سخت در کنار اقشار مختلف مردم بوده اند.

سپهری در ادامه به برگزاری یک دوره مسابقات آنلاین شطرنج در فضای مجازی با همکاری هیأت شطرنج ملایر و شهرداری منطقه چهار تهران اشاره و خاطرنشان کرد: شطرنج بازان ملایری با حضور پرشور و فعال خود در این مسابقات توانستند، در فضای مجازی هم خوش بدرخشند.

وی افزود: مسابقات شطرنج آنلاین کشور دردو بخش آقایان و بانوان در رده های سنی زیر چهارده سال با همکاری شهرداری منطقه چهار تهران با فرمت زمانی سه دقیقه و دو دقیقه پاداش برگزار شد و به مدت 10 روز به طول انجامید.

سرپرست اداره ورزش و جوانان  ملایر اظهارکرد: در این دوره از مسابقات، سبحان رنجبر از ملایر به مقام اول دست پیدا کرد و به ترتیب امین جباری به مقام چهارم و حدیث نوری و فاطمه باقری، مقام های پنجم و ششم این مسابقات را احراز کردند و محمد صدرا شجاعی نژاد از سوی داوران این مسابقات به عنوان  بهترین بازیکن زیر ده سال این مسابقات انتخاب و معرفی شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن