اجتماعی

واژگونی پراید در محور ملایر- ‏بروجرد یک کشته برجای گذاشت

سرپرست سازمان آتش نشانی ملایر از واژگونی خودروی پراید منجر به فوت راننده در محور جاده ملایر- ‏بروجرد، خبر داد و گفت: طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵، رویت یک دستگاه خودروی پراید در حال واژگونی اطلاع داده شد.
حسین روستائی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: به محض اطلاع، یک دستگاه ‏خودروی سنگین امداد ونجات سازمان آتش نشانی به فرماندهی آتش نشان امدادگر ” رستمی” به محل وقوع حادثه ‏اعزام شد و مأموران به محض رسیدن با واژگونی خودروی پراید که راننده آن در ابتدای واژگونی فوت کرده بود، روبرو شدند.
وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان با ‏در اختیار داشتن تجهیزات مخصوص نسبت به درآوردن راننده از زیر خودرو اقدام کردند،همچنین با هماهنگی با نیروهای ۱۱۵و عوامل ‏بهشت هاج ربرای معاینه و انتقال جسد به سرد خانه اقدام داده شد.
سرپرست سازمان آتش نشانی ملایر در ادامه به بروز حریق در منزل مسکونی حوالی میدان امام زاده عبدالله اشاره و اظهارکرد: به محض اطلاع سریعا دو دستگاه خودروی سنگین همراه آتش نشانان با تجهیزات کامل به فرماندهی آتش ‏نشان ” جابری” به سمت محل اعلام شده، حرکت کرد.
روستائی با بیان اینکه مأموران با رعایت اصول ایمنی ضمن قطع کنتور گاز و برق ‏ساختمان، نسبت به اطفای حریق اقدام کردند، افزود: طی برسی های صورت گرفته علت حادثه بی ‏احتیاطی مالک بوده که خوشبختانه با رسیدن به موقع آتش نشانان در محل به کسی صدمه جانی نرسید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن