اجتماعی

حاکمیت غبار رقیق در آسمان همدان

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان، از حاکمیت غبار رقیق تا روز دوشنبه در استان خبر داد و گفت: آسمان استان صاف تا قسمتی ابری است.

محمدحسن باقری‌شکیب در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، در توضیح این خبر اظهار کرد: روز سه‌شنبه در ساعات بعدازظهر همراه با افزایش ابر احتمال بارش پراکنده در مناطق مرتفع وجود دارد.

وی با بیان اینکه تا پایان هفته پدیده مهمی پیش‌بینی نمی‌شود ادامه داد: با توجه به بررسی نقشه‌های هواشناسی و اطلاعات ماهواره‌ای، تا پایان هفته در ساعات بعدازظهر سرعت باد افزایش می‌یابد و در برخی از نقاط شاهد وزش باد نسبتا شدید خواهیم بود.

باقری‌شکیب تصریح کرد: دمای هوای استان در حال حاضر در حالت تعادل قرار دارد اما با توجه به اینکه در آستانه فصل تابستان قرار داریم افزایش تدریجی دما و تجربه گرمای تابستان طبیعی است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر انتظار دمای 40 درجه‌ای را برای استان نخواهیم داشت اما ممکن است دمای هوا تا پایان هفته به 36 درجه نیز برسد.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان در پایان افزود: در 24 ساعت گذشته نهاوند با 36 درجه گرم‌ترین نقطه استان را به خود اختصاص داده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن