فرهنگ و هنر

برگزاری مجازی جشنواره کتابخوانی رضوی

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان از برگزاری مسابقات مجازی دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی خبر داد.

عاطفه زارعی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان آنلاین گفت: باتوجه به اینکه کتابخانه‌ها محلی برای انجام انواع فعالیت های فرهنگی بوده و از اوایل اسفند تمام این فعالیت‌ها در فضای مجازی با ایجاد کانال های مختلف برگزار می شود که با استقبال فراوان اعضا به ویژه کودکان و نوجوانان قرار گرفته است.

وی درباره بازگشایی کتابخانه ها بیان کرد: از 29 اردیبهشت ماه مرحله اول بازگشایی کتابخانه ها کلیک خورد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان با اشاره به تهدید‌های به وجود آمده موجود در خصوص کرونا، اظهار داشت: ویژه برنامه هایی از جمله جشنواره کتابخوانی رضوی از اوایل اسفند در سایت samakpl.ir  در حال اجراست، که هدف این جشنواره ترویج فرهنگ رضوی به ویژه سیره اهل بیت اسمت و طهارت  و اشاعه فرهنگ مطالعه است.این جشنواره تا آخر تیر ماه تمدید شده است.

زارعی در رابطه با بخش‌های مختلف این جشنواره، افزود: جنشواره امسال غالب‌های مختلفی از جمله داستانک نویسی،روزنامه کتاب،مصاحبه چهارگزینه‌ای و پویش کتابخوانی است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان در پایان افزود: نشست های کتابخوابی نیز به صورت مجازی در لایو اینستاگرام، کتابخوان همدان برگزار می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن