اجتماعی

تداوم ممنوعیت‌ها در آرامستان

سرپرست آرامستان همدان با بیان اینکه برگزاری مراسم عزاداری و پخش نذورات همچنان در محیط آرامستان ممنوع است گفت: درصدد هستیم با همکاری مرکز بهداشت، برگزاری مراسم‌ها را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اعمال محدودیت‌ها آزاد کنیم.

احمدرحیمی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین،اظهار کرد: با توجه به خطر شیوع و ابتلا به ویروس کرونا، برگزاری مراسم‌های عزاداری و پخش نذورات همچنان ممنوع است اگر چه درصدد هستیم روند فعالیت آرامستان، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به روال گذشته بازگردد.

وی ادامه داد: متاسفانه برخلاف تمام محدودیت‌ها، برخی از شهروندان نسبت به آن بی‌توجه بوده و اقدام به برگزاری مراسم برمزار بستگان خود می‌کنند این در حالیست که مرکر خدمات‌دهی آرامستان فعالیتی ندارد.

رحیمی با بیان اینکه در صورت تائید مرکز بهداشت، روند فعالیت آرامستان به روال گذشته خود باز می‌گردد عنوان کرد: در صورت همکاری و تائید مرکز بهداشت، برگزاری مراسم با چیدمان کمتر از ۲۵ صندلی با رعایت فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

سرپرست آرامستان در پایان از شهروندان درخواست کرد: بی اعتنایی به محدودیت‌ها در آرامستان، موجب ایجاد هجمه و بی نظمی خواهد شد از این رو شهروندان با رعایت نکات و پروتکل‌های بهداشتی، زنجیره شیوع ابتلا به کرونا را قطع کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن