اجتماعی

خدمت بی منت به مردم خط قرمز ماست

نماینده منتخب مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی بر حفظ وحدت و تعامل متقابل برای پیشبرد، توسعه همه جانبه شهرستان، استفاده و جذب حداکثری منابع موجود اختصاص یافته به پروژه‌های عمرانی شهرستان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین، کیومرث سرمدی در سخنرانی شورای اداری شهرستان اسدآباد، تاکید کرد: خدمت بی منت به  مردم خط قرمز ماست و با دولت برای سرعت بخشیدن به خدمت رسانی به مردم تعامل و همکاری می‌کنیم و حفظ بیت المال و تقویت وظیفه نظارتی و قانونمندی از مهمترین اهداف مجلس یازدهم خواهد بود.

وی ادامه داد: همچنین روئسای ادارات را ملزم به پیگیری،  پاسخگوئی به مشکلات و درخواست‌های مردمی و رفع مشکلات هستند. .

فرماندار اسدآباد نیز ضمن تشکر از دستگاه های اجرائی و اصحاب رسانه شهرستان اسدآباد در رابطه با گزارش عملکرد دستگاهای اجرائی را در سال 98 نیز، گفت: سد نعمت آباد با 99 درصد پیشرفت فیزیکی به عنوان یک پروژه ملی تابستان امسال با 26 میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته راه اندازی خواهد شد که نقش مهمی را در تقویت آبهای زیر زمینی و پوشش اراضی منطقه دارا است.

مجید درویشی ادامه داد: در سال 98 دولت 83 میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت و کمکهای بلاعوض  به خسارت دیدگان بخش مسکونی، دامی و زراعی در اسدآباد پرداخت کرده است و یادآور شد که در سال پایانی دولت تمامی پروژ های عمرانی با بالای 50 درصد پیشرفت در اجرای کار توسط دولت پیگیری،  تامین اعتبار و تکمیل و راه اندازی می‌شوند. درویشی  همچنین افزود: ضمن تشکر از زحمات بعضی از مدیران قبلی در شهرستان ، مدیران جدید را معرفی و از آنها خواست نسبت به رفع مشکلات مردم قدم بردارند و رضایتمندی را بالا ببرند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن