اجتماعی

تخلف راکب فاقدگواهینامه، حادثه آفرید

رئیس پلیس راهور شهرستان همدان از برخورد یک موتور سوار با عابر پیاده در پیاده‌راه اکباتان خبر داد و گفت: پس از بررسی پلیس راهور مشخص شد راکب متخلف، فاقد گواهینامه است.

سرهنگ فرخ جمالی در گفت‌وگو با پایگاه خبری #همدان‌آنلاین در تشریح این خبر اظهار کرد: ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه امروز یک موتور سوار برخلاف طرح ممنوعیت تردد موتورسواران در پیاده راه اکباتان اقدام به عبور و تردد کرده که متاسفانه با یک عابر پیاده ۵۰ ساله برخورد می‌کند.

وی با بیان اینکه عابر پیاده و راکب هر دو در این حادثه مجروح شده‌اند ادامه داد؛ عابر پیاده پس از اینکه متوجه می‌شود یک موتورسوار در حال عبور از عرض پیاده راه است در راستای عدم برخورد با موتور سوار تعادل خود را از دست داده و با موتور برخورد می‌کند.

سرهنگ جمالی با تاکید بر اینکه تردد موتورسواران در پیاده راه‌ها ممنوع است یادآور شد: متاسفانه بر خلاف تمام هشدارها مبنی بر عدم ورود و تردد موتورسواران همچنان شاهد این تخلف هستیم که در صورت مشاهده پلیس راهور برخورد سخت و قانونی با آنها خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه در این حادثه راکب ۱۰۰ درصد مقصر است عنوان کرد: راکب و عابر برای انجام مراحل درمانی توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن