اقتصادی

شورای شهر متولی مسکن نیست

رییس شورای اسلامی شهر همدان از ارسال ۱۱ بند با موضوع پیشنهادات حل مشکل مسکن به مسئولان متولی خبر داد و گفت: تا کنون مراجعه‌ای به شورای از سوی مردم مبنی بر مشکل و معضل مسکن نداشته‌ایم.

کامران گردان در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، در تشریح این خبر بیان کرد: در حال حاضر طرح اخذ مالیات از خانه‌های خالی در مجلس رقم خورده است‌ و شورای شهر و شهرداری هیچ قدمی نمی‌توانند در این راستا بردارند‌.

وی با اشاره به اینکه شورای شهر متولی مسکن نیست ادامه داد: شورای شهر در راستای شکستن قیمت‌ها در بازار مسکن پیشنهاداتی را به دادستان و نماینده محترم ولی فقیه در استان ارائه داده‌اند که با اجرای آنها شاید بتوان روند صعودی قیمت ها در بازار مسکن همدان را شکست.

گردان تصریح کرد: شورای شهر وظیفه‌ای در برابر حل مشکل و معضل مسکن ندارند و تنها پیشنهاد خود را می‌تواند به مسئولان متولی ارائه دهد.

گردان با اشاره به اینکه تاکنون هیچ یک از شهروندان به شورای شهر مراجعه‌ای مبنی بر مشکل مسکن داشته‌اند عنوان کرد: اگر این صحبت از هر یک از اعضای شورا شهر گفته شده است باید پاسخگو باشد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین این در حالیست که رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر همدان مدتی پیش در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری مدعی شد که هر روز تعداد بسیاری از شهروندان به شورای شهر مراجعه کرده و از اجاره بالای خانه ها شاکی هستند اما در حال حاضر صحبت رئیس شورای شهر این ادعا را نقض می‌کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن