اقتصادی

فرماندار ملایر تأکید کرد: مسئولین باید برای تأمین مسکن مناسب و ارزان تلاش کنند

فرماندار ویژه شهرستان ملایر با بیان اینکه مردم از ما مسئولین انتظار خدمت رسانی دارند، گفت: تهیه‌ مسکن از اولویت‌های مردم سراسر کشور و مردم شریف ملایر است و باید برای در تأمین مسکن مناسب و ارزان در شهرستان تلاش کنیم.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، قدرت الله ولدی دوشنبه 2 تیر ماه پس از آئین تکریم و معارفه رئیس اداره مسکن و شهرسازی ملایر، در دیدار معاون مدیر کل مسکن و شهرسازی استان همدان، افزود: ملایر دارای ظرفیت‌های بزرگی است و انتظار ما از ادارات و دستگاه‌ها این است که به تناسب ظرفیت‌ و وظیفه‌ خود در راستای آبادانی ملایر تلاش کنند.

وی چند خطه شدن محورهای ملایر به توره، سامن به بروجرد و ملایر آورزمان به نهاوند را از اولویت‌های شهرستان ملایر در سال ۹۹ عنوان و اظهارکرد: تحقق شعار سال ۹۹ و جهش تولید در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری نیازمند آماده سازی زیرساخت‌های شهری است و امیدواریم چند خطه شدن محورهای یادشده، در ماه‌های آینده عملیاتی شود.

ولدی در ادامه با تقدیر از زحمات ” مهندس صارمی” در اداره‌ مسکن و شهرسازی شهرستان ملایر، گفت: وی مصداق یک مدیر جهادی و ارزشی در شهرستان بود و برای وی در پست معاونت املاک و حقوقی اداره کل آرزوی موفقیت داریم، همچنین امیدورایم ” احمد مرشدی” در راستای تحقق وظایف سازمانی و عملیاتی شدن سند راهبردی شهرستان موفق باشد.

گفتنی است؛ با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ملایر، ده محسنی معاون مدیرکل مسکن و شهرسازی استان همدان، صارمی و مرشدی، روسای سابق و جدید اداره مسکن و شهرسازی شهرستان ملایر، آیین تکریم و معارفه رئیس جدید این اداره برگزار شد. در این آئین ضمن تقدیر از خدمات ماندگار صارمی، طی حکمی احمد مرشدی، به عنوان سرپرست اداره مسکن و شهرسازی شهرستان ملایر معرفی شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن