اجتماعی

راه اندازی سامانه تلفنی پاسخگوی مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان از راه اندازی سامانه تلفنی پاسخگوی مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی پلیس استان با شماره ۰۹۶۵۸۰ خبر داد.
حسین بشری در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین گفت: آسیب های روانی و اجتماعی پدیده پیچیده و عمیقی است که افزایش آن در جامعه نشان از وجود مشکلات روحی و روانی وخانوادگی در جامعه دارد که به منظور پیشگیری ودرمان آن باید برنامه ریزی دقیق ومنظمی توسط دستگاه های متولی امر صورت گیرد.
بشری افزود: مرکز مشاوره معاونت اجتماعی در تمامی ایام هفته به جز روزهای تعطیل با هدف بهبود وضعیت روحی وروانی وافزایش کیفیت زندگی شهروندان به صورت حضوری وتلفنی انواع مشاوره های تخصصی را ارائه می نماید.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان در پایان بیان کرد: همزمان با سایر مراکز مشاوره در ناجا مرکز مشاوره این معاونت با اختصاص شماره تلفن ۰۹۶۵۸۰ آمادگی ارائه مشاوره به صورت تلفنی به عموم شهروندان وهموطنان در هر نقطه ای از استان در زمینه های فردی ،خانوادگی ،پیش از ازدواج ومشاوره تربیتی را داشته وبا کمک کارشناسان مجرب حوزه های تخصصی مشاوره وروان شناسی آماده پاسخگویی وراهنمایی است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن